Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oldalsztender nincs meg már rugóval együtt elvitték!
van hozzá gyári 10 000ft utángyártott 7000ft
Váltókar,Oldalsztender Rugó(Külső-belső)
nekem meg az annyira nem tetszett, hogy csak 8 felett él :S a mostani rezóm, meg inkább nyomatékos, ezzel szinte akármilyen fordulaton szépen lehet járkálni, ezt meg ma felraktam, kipróbáltam és rájöttem, hogy ez nem nekem való
Nekem is ilyen rezó van fenn... és tényleg csak 8000felett él... alatta nem vmi jó... nem is szeretem annyira.. de a hozzá tartozó dobbal nagyon szép hangja van... és 8000felett elkezd ám húzni... ;)
Igazából a dobot csak adom hozzá, dob nélkül is 25000... Mondom, szinte semmit se futott, felraktam kipróbáltam, aztán nem jött, be, nem az én vezetési stílusomhoz való ez a rezó :S
Dob nélkül?
Igazából semmi, csak a 2 rugó, amivel a hengerhez fogatod és kész, felrakod és használod, annyi, hogy a dob, az házilag lett csinálva, de azt adom hozzá
Milyen cuccok kellenének hozzá?
Ma jött meg, 30-ért vettem, dobbal együtt 25 lenne az ára
Mi az ára?
Sziasztok! Eladó a képen látható Giannelli rezó, teljesen új, semmi hiba, kb 20 km-t mentem vele, számlával igazolni tudom, hogy ma vettem, a rezó inkább magas fordulaton aktív( ezért is szedtem le) Érd.: e-mail : chr1v0k@hotmail.com ( igény esetén tudok adni hozzá adni egy házilag készített dobot is )
Közép tartományt a tűvel állítod, próbáld végig , ha ez nem segít, más kialakítású kell
Ha fent vagy Facebook-on ott keresd az " Aprilia Rieju Yamaha 50-125ccm klub"-ot hátha segít valaki
Köszönöm szépen! DE továbbra is várom a linkeléseket,mert sajnos egyik sem tudott szolgálni váltókarral :(
Sziasztok sikerült úgy ahogy beállítani a karbit, megy a motor, de 7-8000 ezer között dadogás van, ha tovább pörög ott már nem dadog. Gyertya új. Membrántól nem lehet ilyen gond ?
Én meg tőle kaptam a cuccokat.
Aprilia alkatrész
Köszönöm szépen! Ha valaki tud még várom szeretettel a linkelését
Szia én tőle szoktam bontott cuccot redelni /aprilia alkatrész
sziasztok megtudná nekem valaki irni hogy egy am6 os aprilia rs50 blokkba hány db csapács és szimering kell összesen köszi
hali,megvan még?
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni lenne egy Piaggio blokkos Aprilia RS 50 (2006-2010) es motorom,kellene hozzá pár alkatrész,de újonnan brutálisan drágák, nem tudnátok ehhez bontott alkatrészeket, vagy pedig utángyártottat ? Ha tudnátok nagyon hálás lennék, előre is köszönöm.
(Legpontosabban ilyen motorra: )

http://www.motocykl-online.cz/...

Üdv.:Viktor
Srácok!

Még mindig keresek kipufogó dobot rs-50-emre!
Van valakinek, írjon!
Üdv! DonPedro
Eladó 2001-es rs 50! érd.: kisungi001@hotmail.com