Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ajánlatokat várok!
hello! full tuning blokk eladó
malossi mhr80 henger
Doppler Competition főtengely
mvt digital direct gyújtás
voca racing kipufogó
pollini racing kuplung
28-as dellorto
stage6 szűrő
magyarul? 12v mást kell tudni?
Yb4Lb
ki tudja milyen aksi megy az rs 50 be?
szét lett szedve a blokk uj csapégyak a főtengelyre, meg a kieghyenlítőtengelyre, és azóta ment vagy 5km-et ugyhogy nem lehet a kuplung sem összeégve, az is többől lett a legjobbak összeválogatva a lamellák, meg a harang oldalán a kis beveréseket is megreszeltem, hogy simább legyen.
Amúgy én is 10w40-et ajánlok, de a mennyiséget öntsd bele, amennyi kell, 8,2dl
Összeéghettek a lamellák, akkor meg tehetsz bele bármilyen olajat, ki kell venni megcsiszolni, mert üveges lett a felülete
Amúgy nem feltétlenül gyenge minden 2t alacsony fordulaton szintén megsúgom neked :p, az egész a rezó kialakításától függ, hogy mekkora fordulatra van hangolva... az enyém pl házilag gyártott rezó, 4-6-ig nyomatékos, elmehetek vele bárhol, 6-7-ig van egy kis kiesés, és 7-től 10,5-ig elkezd húzni, viszont vettem egy giannelli rezót... na az meg 8 alatt alig ment, 8-ól 13-ig viszont húzott
sajnos egyébb okokbál(henger nélkül vettem és benn felejtette az előző gazdi a csapszegrögzítőt) volt már fent másik zsir uj henger is, de akkor gond nélkül indult önindítóval, amig ki nem nyirta a zéger...
kipuff a gyári igaz a katalizátor része már nincs benne ahogy nnéztem, lehet kívánná még alacsony fordulaton az a folytást?
akkor megy bele valami másik olaj, egy próbát megér.
köszi a választ, esetleg valakinek még más tipp?
ja igen, önindítóval valszeg azért nem indul, mert megnőtt a kompresszió, és szegényke 50-esre van tervezve. Nekem a 6Ah-s se forgatja rendesen
ja igen, önindítóval valszeg azért nem indul, mert megnőtt a kompresszió, és szegényke 50-esre van tervezve. Nekem a 6Ah-s se forgatja rendesen
hali
Megsúgom neked, hogy minden 2t gyenge kis fordulaton. Gyári 50-es gépen annyira nem feltűnő, de észreveszed, ha fúrva van és esetleg kap egy másik kidörrentőt és karbit akkor tuti. 80w90 felejtős, 10w40-et neki, azzal könnyebb lesz váltani, nem olyan sűrű... :) én castrol actevot használok, még a kuplungon is változtat, nehezebben csúszik el és tartósabb is, próbáld ki, valami 2000Ft literje
hi!
kis segitség kellene.
találkoztatok már az alábbi hibajelenséggel:
kis fordulaton ugy megy a motor, mintha befogna a fék, majd egy fordulat felett kb 5-6000 elkezd huzni mint a mérgezettegér.
a motor frissen furt, kcist volt eddig járatva, karbi elméletileg belőve, legalábbis állva lassan illetve gyorsan hózva is a gázt szépen veszi a fordulatot.
ami még fura, hogy ha áll pár napot, akkor öninditóval elsőre nem akar indulni, tolásra egyszerre(akksi is uj), de akkor még a kupplung ragad és nem emel ki.
korona is megreszelve, be nem akadhat.
multkor a vizpumpám eresztett, érdekes, amig vizes volt az olaj addig ilyesmit nem nagyon csinált, most friss hajtóműolaj van benne 80/90-es.
miután már járt egy percet, és behuztam párszor a kuplungot, utánna már fasza.
már nem tudok másra tippelni, csakhogy cserélem az olajat 10w40-re, meg kicsit kevesebbet teszek bele.
lehet az olaj miatt, hogy alacsony fordulaton nem lehet vele közlekedni, mert csak hörög nem megy mintha hűznűm a féket?
Lényeg, hogy neked tetszik, személy szerint én jobban szeretem az olaszok által megálmodott vonalait. Amúgy igényes munkának tűnik, bár a villahídon a két rögzítőcsavart kicserélném süllyesztettfejű rozsdamentesre, meg gyártanék valami szép kartelnédőt is
Kicsit átalakítottam az Rs-em :D vélemény? A műszerfalat én terveztem és gyártottam hozzá :P
eladó a motorom
Sziasztok! Meg vagyunk lőve; Ugyan ilyen dugattyú kéne nekünk, de sehol sem találunk. Csak a méretek állnak rendelkezésre.
(Aprilia RS50-hez kell, amiben mint kiderült nem origi, hanem valamilyen 70 ccm-s - talán AM6-os - hengerszett van, szóval még inkább nehezebb a helyzet. Ennél nagyobb dugót már nem lehet belerakni, de mivel még dugattyúszoknya-törés előtt jó volt a kompresszió, így ugyanilyen dugattyút szeretnénk még belerakni - megúszva a henger-vásárlást -

Valaki nem tud esetleg segíteni, hogy hol lehetne ilyen paraméterű dugattyút vásárolni valahol? (Ahogy a képen látható. Nincs rajta "ablak", teli szoknyás.)

Köszönöm.
Valakinek nincs elfekvő eladó hangtompítója (kpl. rendszer nem kell) emberi áron? gianelli v. Leo V. tompító lenne jó, de a boltban csillagászok dolgoznak :-D
Igen befér nem kell marni!Csak 80.-as vas henger szettem van.70.-esem nincs!
Hétfőn postára adták.. Remélem pénteken ideér, aztán akkor hétvégén felkerül a helyére. Bízok benne hogy jó lesz. Már azt is kitaláltam hogy járatom be minél gyorsabban. 20 km -es kerülővel járok dolgozni :)
Szia !
Bocs, hogy beleugatok, de nem lesz rossz nekem ugyanilyen (Olympia vas)hengerem volt az előző RS-en, 21mm karbival, és alul felül elég szépen szólt. Nemigen forgott 10,5 fölé, de nem is kellett jól ment nagyon.
Szia !

Hülye kérdésem lenne.. A 80cc hengerednek blokkmarás nélkül befér a perselye a blokkba? Esetleg van 70-es is?
Bizony meg :)
Szívesen, ezért van ez a fórum, sok sikert a szereléshez