Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Akkor a hangtompítóra mondj valami árat, mégis csak Te vagy az eladó.
E-mail-om publikus az adatlapomon megtalálod.
Délután csinálok képeket, a kipufogó még a motoron van, az újat még nem tettem fel, viszont a képeim közt meg tudod nézni. Az árak megegyezés tárgyát képezik
N3M3ZIS! Gyári hangtompítót mennyiért adod? Esetleg néhány fényképet tegyél fel az alkatrészekről! Köszi!
szia.....akkor azt ajánlom h ne házhoz rendeld hanem a hozzád legközelebb eső motorosbolta ahonnan elhozod magad....rendelt tőlük.....
ja a kőzet is jó
az szétég, nem jó
Sajnálsz 3000Ft-ot a motorodtól? Amúgy kőzetgyapot van a tompítókban
köszi. üveg gyapot is jó nem?
Valaki bont rst?2000 est vagy körülit
kizárólag fém- vagy kerámiagyapot, a többi felejtős, bár gőzöm sincs honnan kapni :)
Üdv! Egy olyan kérdésem lenne , hogy Arrow sportkipuffogómba , kellene gyapot , vagy egy azt helyettesítő valami. Szétszedtem és inkább nem mondom milyen állapotban volt... Rendelni meg ez miatt nem akarok .. postaköltség stb. Esetleg tippeket tudnátok írni , hol tudnék ilyet kapni , és hogy mivel lehetne helyettesíteni . Köszi csáo
ja, én is lentebb döntöm a 110/80-al, mint a többiek a 130-assal :D
Nekem is, jol eltalalt gumma.
nekem a pirelli mt75 nagyon bevált
Sziasztok
Lenne pár eladó alkatrészem:
Dell'Orto SHA 14-12 karbi, kompletten szívócsonkkal, membránnal
Kuplung lamella szett, rugókkal
Főfékhenger
Brembo féknyereg
Gyári hengerszett, hengerfejjel (fúrni kell)
Meg egy Unior villáskulcs készlet (zsír új)
Esetleg gyári rezó hangtompítóval
Ez itt a reklám helye
Sportec m5, racetec k3, battlax bt023, ezek jók, használtam
Szia. dugó van hozzá?
képet tudsz küldeni róla ? engem érdekelne :)
Sziasztok!
Van egy aprilia rs 50-esem valakinek nincsen 70es vagy 80as hengere hozzá?
üdv:Ádám
Hátul SAVA volt,kemény fos örültem ,hogy megszabadultam tőle,most 1 éve CONTINENTAL ContiGo van,ez már ahhoz képest sokkal jobb.Elöl Pirelli MT75 van az nagyot fog,nincs vele gond.Lassan cserélnem kell ,de v színű maradok a Pirellinél. MICHELIN Pilot SPORTY-ról több rosszat olvastam mint jót,főleg,hogy vizen nagyon csúszik,túl kemény,-lassan melegszik be,-nem kéne. Heidenau-ról is írnak nagyon jót is meg n rosszat is-ki,hogy van vele ?Pirelli Sport DAEMON-ról valakinek tapasztalat ?
Sajnos még mindig nincs meg a hiba oka, de amint megtalálom megosztom veletek is. (Addig úgysem nyugszom amíg jó nem lesz)
Ahha, köszi, nekem most 120-as van fent, csak azért kérdezte, mert lassan már cserés lesz a gumi, szóval akkor maradjak a 120-nál? és milyen márkájú gumit érdemes venni? Főleg olyan érdekelne, ami azért a kanyarokban is megfogja a motort :P
Megoszthatnád velünk is, had tanuljunk
Nekem is 98-as extrema-m van és 130-as hátul.
Én is le akarom majd cserélni 120-ra.
Nem érdemes feltenni jól néz ki,de épp csak nem éri a sárvédőt
+ a széle nekem is legyalulva!
Nézd meg a képeimet ott talán látszik is...
Ment a Mail!
A 130széles biztos hogy nem fér,sajátomon volt fenn 120as,az is elég közel volt,talán olyan 2-3mm-re a lengőkartól. De ismerősnek aki most vett egy Extrema-t annak a peresebb 110-es oldal övét legyalulta rendesen...