Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

4000ft
mennyiért?
Eladó ledes index!
Sajnalom, es osztottam fb-n!
Jobbulast!
Minden biztatásotok ellenére sajnos továbbra is úgy érzem, hogy nem való nekem már a motorozás, annyira féltem a térdem , így már képekkel kiegészítve fel is került a hirdetés. Gyönyörűen egyben van a moci, sokat költöttem rá tavaly, ezt szerintem látjátok is. A plexiről még le sem vettem az előző tulaj (egy osztrák srác) által felrakott matricát... Köszönöm a biztató szavakat, jól esett, jó érzés egy ilyen közösséghez tartozni! Talán egyszer visszatérek egy másik mocival, pár év elteltével...

Íme az RS: link
Aha, köszi nem tudtam. Egyszer voltam bent. Jut eszembe lehet sárváron a Bors is csinál. Régebben hozzá szoktam vinni a cuccaimat.
Igaz. Pzs-ben szerintem tudnak hónoltatni amúgy
Hát végül mindegy is egyenlőre csak hajtani kell aztán majd kiadja magát valamikor.
Ha alu, és nem sérűlt akkor csak nagyobb dugó kell tudtommal
Ezt a szezont végig motorozom aztán meglátjuk. A Gilardoni1-et csak hónolni lehet ugye? Mivel nikaszilos? Vas megyében ki csinál ilyesmit?
Szerintem azzal még megy, de nem sokáig . Megérdenli a felújítást lassacskán. Fúrás, dugó stb
Hellosztok
7,5-es kompresszió van motorban. Szerintetek?
herélve :)
Csal a végdob malossi ahogy láttam, a rezon a gyári
Sziasztok még mindig eladó az RS-em :) akit érdekel az megtalálja a hirdetések közt.
Te melyiket nézed? A fehér et nézd azon pedig malossi kipufogó van :) a szürke rs már nincs meg
Csaó! Most nézem az rs-ed jó kis tuning, de a gyári kipufogó elég rendesen visszafoghatja szerencsétlent szerintem minél elöbb cseréld vagy heréld ki és 2x úgy fog menni
Hello! Megtudnátok mondani,hogy melyik a legszélesebb hátsó gumi ami befér a 2003-as rs-be?!
2003 rs -re keresek kipufogó rendszert.
Gondolom azon a fordulaton kezd elindulni a motor azért van olyan hangja
Attól is lehet hogy sokat indítóztál és visszaköpte a benyát
Hello, 7ezer küröl ilyen..:"üveges éles hang" mit takarhat ?
Nem zár rendesen a membrán.
Sziasztok.Az RS 50-esembe miért van olaj a légszűrőházban?Ma be akartam indítani,de nem indult.Az önindító gyönyörűen tekerte,de még csak nem is röffent.Kipuffot levettem,de tiszta volt.Újra indítás,semmi.Gondoltam megnézem a légszűrőt,hogy nem koszos-e.És akkor láttam,hogy áll benne az olaj.Ez mitől van?
Teszel valami térdvédőt vagy akármit, hogy ne fújja a szél aztán mehet is a móka, motoroztam gipsszel, a váltás nehézkes volt az elején, de megoldottam, szerintem, hamár kifaragtad ezt a motort az ízlésed szerint, felújítottad, rendbetetted, akkor ne add fel a motorozást. Mielőbbi gyógyulást