Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia... szintén egy iszoynatos perciz karbis tisztíttást javaslnék de tuti tisztára asz öszes fuvóka kiszedésével ....és a tűt azt azthiszem mindig fentről a másodikba kell rakni aza normális és ha a levegőcsavart eltekerte akkor azt úgy tudjátok helyre rakni h teljesen betekeritek akadásig és másfél fordulat vissza , ez minden ötvenes kétütemű motorra vonatkozik!
Szerintem takarítsd ki teljesen, ha még nem volt meg! Fújd át stb. Akkor csinál ilyet, ha valamelyik járat vagy inkább fúvóka el van tömődve.. Üdv
Üdv ! Haverom vett egy motort (am6os blokk).
Olyat csinált h magasabb fordulaton csak szivatóval akart menni.
Haver beletekergetett még a levegő csavarba (hála istennek) és így kb csak szívatóval akar menni . Gyertyát már cseréltem zsír új.
Próbáltam visszaállítani a levegő csavart ,de egyszerűen nem lesz jobb. Mi lehet a baja ? Subertűn állítsak ?
Ez biztos sorrend?Nekem a sárga jobb oldalt van,a kék baloldalt és a zöld középen.
Sziasztok! 5 sebességes am blokknál van egy olyan probléma, hogy a 3. sebességet folyamatosan kidobja, vagyis nem kidobja, hanem megcsúszik, tudjátok hogy mi lehet az oka?
Köszönöm. Ezt a 2 kábelt tudod, hogy hova kéne kötni? Egyik csatiba egy piros-fehér vezeték másik csatiba 3zöld vezeték megy.
Középre megy a blokkból jövő sárga vezeték, baloldalra a kék jobb oldalra zöld.
Lehet
Bocs a helyesírási hibákért.telefonról vagyok. :)
A kuplung oldali stimerunget lehet cserélni a blokk széthúzása nélkül? 2004 am6.
Fesszabályzót, hogy kell bekötni?
Na látod :D
Na rendeltem robogoalkatresz.eu-ról egy 5 lamellás kuplungot felraktam egy az egybe bestimmelt és azóta hibátlan olyat fog mint állat :D
ne csodálkozz, ha a 80-as hengerrel elcsúszik a gyári kuplung...
Ennyi
Csúszós kuplungra...megoldás... ne húzd neki annyira... Hehe
Agip 5w20 gear van benne.
Akkor nem tudom így most látatlanban.. Az olaj minősége sokat számít..
Nincs beverődve, hibátlan kiemel rendesen.
A kuplungkosár kopottsága is okozhat ilyet. Nincs beverődve, berágva?
Csúszós kuplungra mi a megoldàs? Felraktam egy 80-as hengert, és elég rendesen csúszik mikor megjön a nyomaték, szétszedtük hibátlanok a lamellàk, raktunk bele erősebb rugókat + jó híg agip váltó olajat de még mindig szar.
99 utáni RS-re kellene gyári légszűrő fedél ha akad valakinek írjon!
Eladó RS-GPR felnik olcsón és sürgősen ;)
Kb 80%-os gumikkal,igény esetén pálya gummát is adok mellé.
tuono alkatrészek passzolnak az rsre?
Sziasztok
Eladnám 2004-es évjáratú motoromat. Kérdéseket az alex_94@citromail.hu címre várom. Képet is tudok küldeni csak itt nem engedi telefonról.