Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló! A segítségeteket kérném egy apróságban. Jobb első indexemre kéne egy átlátszó búra. Sehol se találok, már e-mailben is érdeklődtem, de még nem kaptam választ. Szóval, ha tudtok valahol akkor légyszi írjatok már. (Ui: az index már a gömbölyűbb, nem a kockább)
Én is csak bíztatni tudlak! Nehogy már a térded megmondja, h ne motorozzál! Te mond meg neki, h motorozol, és szokjon hozzá!
Köszönöm a biztató szavakat, jól esik!
Tavaly novemberben történt a sérülés, azóta gondolkodom, hogy mi legyen a mocival, mert nagyon nem adnám el, és nagyon szépen rendbe lett rakva és szeretem is, de egyre jobban hajlok arra, hogy el kell adnom:(
Engem nagyon megviselt ez a sérülés, most tanulok újra rendesen járni, még mindig bicegek, az orvossal is beszéltem, hogy mikor motorozhatok, sajna az idén nem, ráadásul utána is a szokásosnál is jobban kell rá vigyáznom. A szél, hideg sem tesz majd jót neki. És nem negatívan állt hozzá a doki, nagyon jó fej, ő is szeret motorozni, tehát nem az aki alapból rávágja, hogy a motor az soha, meg ilyen veszélyes.
A gond az, hogy a fentiek tükrében, valamint a történtek után én is elkezdtem félni, pedig eddig soha nem féltem semmilyen motoron (kivéve egyszer egy 600-as Kawán egy őrült alak mögött:)), de most baromira parázok a térdem miatt, így meg nem biztos, hogy jó döntés megtartani...
SZIA..... nekem a bordáimat és a lapovkámata csípőmet és a vállamat műtötték.... van bennem pár platina és 2 éve nem ültem motoron..... de kivártam mert tudtam h a motorozásnál nincsen jobb dolog...néha beindíttod még ha nem is tudsz vele menni...... eltelik ripsz ropsz... ne add fel.... amint eladod és megjön akedved amotorozáshoz abban a pillanatban SAJNÁLNI FOGOD HOGY ELADTAD!
annál meg nincs rosszabb mint mikor megbánod egy olyan tettedet amit jobban is megfontolhattál volna..
Nyugi nem 3 sebességes, mondjuk ezt a logikát én se értem, hogy akkor minek am3, de ez 5 sebességes, a sebesség kiosztással nincs gond
a 3-as váltó a gond! nagyon hosszúak a fokozatok!
Sziasztok, nyíregyháza környékén nincs valakinek elfekvőbe Z=54 lánckerek?
Ne add fel koma!
Én biztosan nem adnám el "az álmom"!
A vasad meg vár téged ne hagyd cserben!
Jobbulást!
Jobbulást! Osztom mindenfelé!
az alapjárat szokott ingadozni, a motort így vettem, szerintem kipucolom a karbit, cserélek a egy fúvókát, és ha nem jön be akkor veszek egy nagyobb karbit
Lehet kevés üzemanyagot kap, pucold ki a karbit, benzincsapot, ha nem segít neki, akkor mérj egy kompressziót, vagy falsolhat is valahol. Alapjáratod nem egyenletlen, nem ingázik a mutató? 70-es hengerhez kellene már nagyobb karbi is, vagy az eredetiben a főfúvóka cseréje, de attól még több levegőt nem fog kapni. Eddig jó volt, vagy frissen került rá a henger?
Sziasztok!Lenne egy kérdésem, van egy am3-es blokkú rs-em, 70-es dr hegner van rajta, top performance-s karbonmembrán, és egy 14-es dellorto karbi, a probléma az, hogy a motor 6 ezres fordulatnál megtorpan, nehezen éri el a 7 ezres fordulatot, és 10 ezernél meg teljesen el megy az ereje, a kicsi karbi miatt van ez? egy nagyobb karbi megoldaná a problémám ?
Eladó aprilia rs 125 alkatrészek!
-sérűlt henger(hónolni kell)
-sérűlt dugó(kis polírozással megoldható)
-sérűlt főtengely
-kiegyenlítő tengely fogaskerék 1db
-Af1 jobb lábtartókonzol
-1 db bal műanyag lábvédő
-Elgőrbűlt váltókar
-Elgörbűlt fékpedál
-Csúszott oldalidomok
Érdeklődni:(dadi1095@freemail.hu)
Sziasztok!

Sajnos nagyon úgy néz ki, hogy el kell adnom a tavaly megvett és teljesen felújított RS 50-esem, mivel foci közben szétment a térdem, most vagyok túl a második műtéten, nagyon esélyes, hogy ebből már nem lesz motorozás, legalább is egy jó ideig (évekig) nem. Annak meg nem sok értelme van, hogy a garázsban álljon...:(

Ha valakit érdekel egy kiváló állapotban lévő RS 50-es, akkor keressen bátran. 2004-es a moci, Ausztriából hozták be, minden gyári állapotban van és hibátlanul működik rajta. Egy csomó pénzt ráköltöttem (számla is van hozzá):
-két új Michelin Pilot Sporty gumi (tavalyi gyártású, vagy 200 km van benne)
- Ferodo platinum fékek elöl és hátul
- erősített DID 420NZE fekete lánc, JT lánckerék
- új gyertya
- új Varta akksi
- Repsol 5.1 fékfolyadék
- Motul 300v 10W40 váltóolaj
- Motul 7100 2T olaj
- Motul fagyálló
- tavalyi EÜ-csomag, stb

Képet is csinálok, amint sikerül valakit találnom, aki kitolja a garázsból és lefotózza:( Emígy a fekete-prios Racing festés, imitt-amott apróbb karcokkal, de semmi vészes és semmi nincs törve.

Az ára 260 ezer forint, helyileg Pécsen van. Semmit nem kell rá költeni, csak a gumik 60ezer köröl vannak (meg lehet nézni bárhol).
Csere nem érdekel semmire és az ár is elég határozottan fix, mivel rengeteget költöttem rá, nem sürgősen eladó:) Az keressen, akit komolyan érdekel. E-mail: gurabli kukac gmail.com
13 elég szerintem, de ha veszel egy 14-est is, meg egy szemmel hosszabb láncot, akkor ki tudod próbálni, hogy milyen a 14-es, ha nem jó vele, akkor meg eladod, és felteszed a 13-ast. Szerintem
Akkor 13-as, lenne a megfelelő szted?
a hátsó lánckerék fogainak száma 43- ha ez számít valamit esetleg.
Egy foggal nagyobb fogaskerék esetén nagyjából 7 km/h sebességnövekdéssel, és kb 6-800 rpm csökkenéssel lehet számolni. 14- est lehet nem fogja annyira szeretni az 50-es henger
azt szeretném elérni, h ne forogjon a motor anynit mondjuk 90-100 temponál. Gondolok itt arra, h ne 11 ezres fordulat legyen hanem kevesebb.. Bocsi ha hülyén fogalmazok... reggeli déli esti debilség.:)
Most 12 -es lánckerék van rajta, és szeretnék 14-es venni rá. Mennyire javallott ez? :D, gondolom ez majd a gyorsulás rovására megy majd, de egy 50ccm-motornál gyorsulásról nem igazán beszélhetünk sztem :D
Ezt a mondatot most vaahogy nem tudtam kibogozni, lehet az én szövegértésemmel van gond, lefordíthatnád egyszerű magyarra nekem
Első lánckereket szeretnék venni még természetesen, lehet pár számmal nagyobbat mint ami most van, legalább nem forog annyit. A hátsó lánckerék 2-3 számmal nagyobb első lánckereket már nem érdemes rátenni gondolom?
415 vagy 420-as, de egyszerűbb ha leveszed valamelyik lánckereket és ahhoz kéred, viszont ha a lánc elszakadt akkor a lánckerekek sem lehetnek valami fényes állapotban, egyszerre szokták cserélni, az új láncot is hamar lekukázza a rossz lánckerék
Sziasztok.
Rs 50- motorkerékpárra milyen lánc való? , sajna 3 orával ezelőtt elszakadt, így kénytelen voltam hazatolni, de holnap már vennék is rá láncot de pontosan nem tudom milyen méret való rá?
Előre is köszönöm.
Szép a vas!
Alapvetően nem tervezem eladni, pont azért szedném szét hogy felújítsam :D