Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csao! nem adod el a végdobot? erdekelne
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, hogy az alábbi linken levő képeken látható kipufogó végdobot hogyan kell szétszedni. Elég borzalom hangja van, és rázogatva nagyon furán zörög benne egy csomó dolog, ráférne egy felújítás. Előre is köszönöm!

a képek: http://galaxyfm.hu/kipu/
hátsó lábtartót és konzolt keresek
Eladó aprilia rs 125 alkatrészek!
-sérűlt henger(hónolni kell)
-sérűlt dugó(kis polírozással megoldható)
-sérűlt főtengely
-kiegyenlítő tengely fogaskerék 1db
-Af1 jobb lábtartókonzol
-1 db bal műanyag lábvédő
-Elgőrbűlt váltókar
-Elgörbűlt fékpedál
-Csúszott oldalidomok
Érdeklődni:(dadi1095@freemail.hu)
am 3 blokk eladó kompletten ára 20000
rs 50 kerék pár eladó 6000.-
Alapból ilyen volt a csonk, most meg lett nagyobbítva, + nagyobb karbi+ kibelezett gyári cső, és azért érezhető a különbség :)
Ha nem surgos, akkor eBay-rol rendelsz k..va olcsoert
Keresőbe beütöd, hogy digitális kazánhőmérő, és válogatsz
Egy kis szívócsonk tuning :)
rosszul emlékeztem, tényleg ugyan az a menet mint a gyertyáé :) Hol lehet kapni ilyen hõmèrõt?
Akkor meg kell nézni menetfésűvel mekkora, vagy keresni neki más helyet, tudtommal a hengerfejen van egy másik csavar is, a szerepét nem tudom, de talán az sima M6 vagy M8-as
Nekem sokkal kisebb a menet mint a gyertyáé
Képeim közt van róla pár fotó. Digitális kazánhőmérő, 60mm-es szondával 0-120 fokig mér 2500ft+posta. Gyártottam hozzá rozsdamentes lemezből egy tartót, a régi hőérzékelő helyére meg pont passzol a gyújtógyertya menete, tehát leütöttem egy rosszról a porcelánt, ezüsttel forrasztottam bele egy KO csövet, amit befenekeltem, megtömtem hőközlő pasztával, nagyjából ennyi, hibátlanúl működik azóta is
Milyen hőfokjelzőt raktál fel és hogy? Tudnál segíteni, én is gondolkozok valami hasonló megoldáson
Jogos köszi
Ja. Robogóban nem vagyunk otthon
A legjobb otlet, ha az SR50 forumban kersz segitseget
sziasztok !
segítséget szeretnék kérni vettem egy aprilia sr 50-et elég lomhán megy 30-nál kb megtorpan aztán 50-nél elkezd húzni megint variátor szíjat és görgőket (gyári méretűek) cseréltem ez nem oldotta meg a hibát.
ha van valakinek ötlete szívesen meghallgatnám
előre is köszönöm
Az egesz motor biznisz egy pofatlan lehuzas sajnos
4000- ből digitálisat építettem bele, szenzorostól mindenestől, és igen, tudom mi mennyibe kerül, és pofátlanságnak tartom amit kérnek egyes alkatrészekért. Az autóba egy ilyen szenzor pl 1000 ft, kérdem én, miben más ez? Vagy ez a csődarab? Nem is folytatom, mert felhúzom magam
Ha a feléből engedsz akkor talán érdekel...
Ha tudtam volna szerezni hozza megfelelo minosegu, es falvastagsagu csovet, legyartottam volna :)
Sokallod? Ennyiért egy vízhőfok szenzort se kapsz :D
ennyi pénzért lovat adnak szerszámmal. mit tud ez a vasrúd 12 ezer forintért? Beszél, megeteti a kutyát, vagy aranyból van? Csak ámulok mekkora bőr van a pofályukon, ennyit elkérni ezért? Ebben az árban itthon is gyártok............. Vagy 20db-ot