Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bizony! Jól bírja :))) Aki centrírozta a főtengely, és csinálta a 80-as dugót bele, azt mondta, nem kell aggódnom. :) Én azért kicsit aggódom....de egyébként soha el nem törik... a bajt álltálába a csapágy okozz...tűgörgős..meg amikor szétszaladnak a tűgörgők menet közbe
Hát köszönöm szépen de még van pár dolog amit kéne rá venni és fontosabbnak tartok. Végül is megy így is valszeg csak fele erővel mint a amit a motor tudna de hát ez van. De el jön az ideje egy nagyobb karbinak is :)
80-as hengert gyári főtengelyel hajtasz?
Az már szép! Jól hasít!
Ha már keveslem a kakaót, és hozzászoktam, majd jöhet 24-es. Akkor már lehet főtengelyt is kicserélem :)
19-21-est ajánlanak 70-es 21-24-est pedig 80-as hengerre. A végsebesség tényleg relatív, nekem ezt tudja, ne kérdezd hogyan, 50-es dr vashenger, 17,5 dell'orto, 12-43 áttétel.
Nagy a karbi sztem is hozzá. Nekem 80-as hengerem van, 19-es karbival ami bőven jó. Igaz...nem próbáltam még pl.:21-es karbival...de egyenlőre ez elég. A hétvégén mentem haveréval (gyári 50-es)....rájöttem mekkora jó a 80as.
Az, h mennyivel megy a vas...hááát...nem tudom. Én a 100km/h-t ki tudom csikarni belőle...előre már nagyobb fogaskereket nem tudok tenni, mert egyszerűen nem fér...hátul 43-as van...
Most kezdte csinálni, h nem ment az index....akku baja volt. Beletettem egy nagyobb 12Ah-s akkut, azóta minden okés. Nem kell tologatni és az index is műxik..
50-es hengerhez nem hiszem, hogy kellene 24-es karbi, az 70-80-as hengerekhez kell inkább
én 24mm dellorto red edition tettem fel ajánlom mindenkinek :)
http://robogoalkatresz.eu/inde...
Most 17,5-ös van fennt. A gyári 14-12 sha volt 70-es fuvókával, ha gondolod épp eladó, szívócsonkostól membránostól. Kompletten
Hali. Milyen karbi van a motorodon? Az oké, hogy 14-es de mi a pontos típusa sha14 14 vagy mi? Ez gyári karbi gyári fém szívócsonkkal? Csak azért kérdem mert nekem a 14 9-es van és az 9mm-es. Ha igaz. Így megy az enyém kipufogó herélés és 13/45-ös áttétellel 78-at. De ha a karbim tényleg csak 9mm-es akkor még csoda, hogy ennyit is megy.
Eladó rs 50 képek galériámban
3 lehetőség maradt. Van benne fojtás, rosszul van beállítva, vagy már a végét járja a motor és nincs benne kakaó.
Nekem is 70-es fúvókával és 14-es karbival produkálta ezt az eredményt, szóval nem értem, lehet, hogy mégsincs minden folytás kiszedve? Vagy nem gyári a km meghajtó csigád, és azért mutat kevesebbet az órád esetleg. Gps-el meg kellene mérni
Állítólag az összes fojtás ki lett véve,de mégsem megy 90-et sem.Amúgy 63 kg vagyok.14-es karbi van rajta 68-as fúvókával.
Az enyém óra szerint tudja a 108-at 12-43-as áttétellel, valami folytás lehet a gépedben valahol. Kipufogó, karbi, akármi. Persze csak ha nem vagy 150kg amit erősen kétlek
Sziasztok!RS 50-re 40-es fogaskerék van-e valakinek?Adok érte egy 43-ast,feltéve,ha jó nekem.Egy picit szeretnék gyorsítani a gépen.Jelenleg kb. 83-at megy.És gondolom,ha hátra kisebbet teszek a 90-et fogja vinni.A motorom '96-os.
19mm szivocsonk eladóóó
Nem, a fejidom vaz dragabb, mint a 2,5-os hegeszto palca :D De mivel nincs nagy tolongas, megyek es mokolok tovabb. Egyebkent siralmas, de sokkal jobb lett a gepezet, mint a sajatom... Felajanlottam a tulajnak egy cseret, de a francba, nem ment bele!
Nem a leves drágább mint a hús?
Van valakinek szívlámpás RS-hez fejidom váza? Lassan annyit kell hegeszteni meg vágni, hogy drágább a hús, mint a leves... Szeretem, amikor a hibátlannak vett megkímélt motort egy hónapig javíthatom a garázsban...
Oh köszi.
Ez besült most...
Hát ezt is megtanultam.
Akkor előre kell nagyobb fogas, hátra kisebb
Ezt gondoltam :)
A lényeg, hogy szeretném elérni azt, hogy a motornak ne forogjon annyit nagyobb sebességnél, tehát mondjuk 90-nél, ne forogjon már 11-ezret a szerencsétlen..., jo volna ha kevesebbet forogna, de a sebesség megmaradna.
Megoldható ez?
Bocs ha hülyeséget kérdeznék.. :)
Amekkorát tudsz rá venni
Sziasztok!
Mekkora a legnagyobb hátsó lánckerék amit fel lehet tenni a motorra?
Előre is köszi.