Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, és csak egy utolsó kérdés, ebből az olajból kb mennyi kell bele?Mert holnap megyek csapágyakért, itthon meg van 7deci még 75w90-es olajam, annyi elég hozzá?
Sziasztok,kuplungbowden van valakinek?köszi
75W90 a gyari eloirt egyebkent
Repsol transmission 10w40-et használok, hibátlanul működik
Sziasztok! AM3-as blokkba milyen váltóolajat ajánlotok? megérett már a cserére :P
Igen, azzal a csavarral lehet beállítani, kb egy milliméter hézagot kell hagyni a kiemelő rudazattól, bár a helyedben én megnézném, hogy a lamellák, vagy a bástya nincs-e beverődve, mert attól is könnyen lehet rossz ha fennakadnak nem old ki rendesen a kuplung
Sziasztok
Olyan kérdésem lenne hogy valamiért nem emel ki rendesen a kuplungom. Szétszedtem ,minden és van ott az a csavar ami a kuplung legkülső részén van középen, a kuplungkosár fedelén, egy anya rögzíti.. ha azon csavarok befelé kicsit akkor jobb lehet?
Köszi!
Nekem mondod, részben ezért is döntöttem a csere mellett. a 17,5-ön még az ébresztőt is be tudom állítani
Nehezen indul reggelente taviranyitoval, mert csak 1mp-ket inditozik. Egyebkent az alapjaraton kivul semmit nem lehet rajta allitani :S
Ha jól be van lőve a karbi, akkor nem nagyon kell szivatózni
Amúgy ránézésre fel lehet tenni, csak kell hozzá szívócsonk
Azert tetszett meg, mert automata.
12es karbi van a motoromon bakker most nézem.....lehet h az szopat h néha leáll?
Szerintem ha veszel, Dell'orto-t vegyél, mert a többit még a benzin is oldja
100K, de már írtam. Elméletileg két héten belül ki is fizetik, mert vevő van rá csak a pénz a legkevesebb.
Sziasztok,Gyári első felnit keresek 2000 körüli rs-re olcson! :Dköszi
Ezt a karbit szerinted fel tudom tenni?
uhh bassza meg nagyon álmos vagyok :D én kissebbet láttam azért irtam bassza meg :D bocs bocs
Azt megmondom Amúgy tényleg megéri kicsit nagyobb karbit feltenni
Gyurjuk ossze oket: 3 14-es karbi 3 legszurovel es kozosito szivocsonkkal :D
Amúgy nekem is van egy 14-es ha gondolod
miért cserélné ugyan olyanra?
Koszi, de mit csinaljak vele? Nekem is az van :)
őszintén mondom, hogy nem tudom mit fogyaszt