Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Eladó egy jó állapotú 2000-es RS50-es komplett váz. A szerelő aki a blokkot újította volna fel külföldre távozott, akár a blokkommal együtt.
100K. A 0630-391-97-91-en vagyok elérhető. Gondolom, ha valakinek van egy szóló blokkja annak megéri.
üllés esetleg van még?
A kép alapján azt hittem csak megrepedezett a bőr neked is!
Kinek kell kárpitos nekem komplett ülés kell
trisó, brigéciol
Egy ügyes kárpitos?
Rs 50 ülést keresek valaki?
Ja és ha hengerfej tömites a szar akkor füstöl rendesen a motor mert az égés térbe jut a vîz és felfujja a hütö rendszert.
Nézd meg hogy a blokkvan levõ váltó olaj milyen állapotvan van, ha vizes vagy habos akkor vizpumpa szimeringet is cserélni kell. Csavard ki a dekniböl a szint ellenörzõ csavart és fojass ki egy kicsit ugy tudod legegyszerübben megnézni.
Sziasztok
Van egy eladó top perfomance kipufogó dob akit érdekell irjon képe tudok küldeni ha kell.
A hengerfej tömitést megrendeltem,de vizpumpa szimering is lehet?tiszta ilyen vizes sz*r volt a hengerfej a gyertyánál,meg valamivel mossam át a hűtőt ?hogy olajos? köszi
2000
Értem,és melyiket cseréljem ki?vagy honnan tudom meg h melyik? köszi
Szia!
Milyen évjárathoz kellene?
nalam is kerdes volt :-)
Van valakinek elfekvőben egy működő önindító relé?
Vagy hengerfej tömítés, vagy vízpumpa szimering.
Sziasztok!Ugy jártam,hogy láttam h melegszik a gép,néztem fogyott a viz,önöttem hozzá utánna jó volt de azután megint melegedett.és a hűtőbe a viz olajos!ez mitől lehet,olaj meg a viz összekeveredett!? Hengerfej tömítés vagy mi?Köszi
Kifelejtettem, szép állapotu tükrök is érdekelnek felfogató talpakkal, és idomcsavarok.
2003 rs 50-re kellene nekem jobbos takaro müanyag ami a fejidombál van, és a légbeömlö müanyag ami a fejidom elején lévõ nyilásra csatlakozik. esetleg tuning kipufogo véggel együtt.
engem erdekel egy balos, hibatlan, nincs görbülve vagy meghajolva a vege?
2003as Rs125 bontódik akit érdekelnek alkatrészek bármi az írjon emailt, vannak új(bontatlan) és használt cuccok is!
dadii02@citromail.hu vagy dadi1095@freemail.hu
Sziasztok.Az RS 50 -esemet szeretném elcserélni másik sport motorra.Rieju Rs2,Motorhispania RX,Yamaha TZR.Inkább ezek érdekelnének.Szerintetek melyikre cseréljem?Esetleg Gilera 503.De csak 50-esre.
Igazából nem.
A túlfedéses illesztés miatt van benne tágfutó.
Igazából melegen kell jónak lenni az illesztésének, ezért van benne c3-as csapágy