Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eeeeez tuti nem hamisítvány!
Egy idős ismerősömnél találtuk egy dobozban!
Vatta új még a fólia is rajta szerintem megteszi!
Miért,ha nem C3-as
(C3= A normálnál (CN) nagyobb csapágyhézag)
akkor jelenthet valamiben is problémát?
hello!
aprilia rs 50 1999-2003 hibatlan kormanycsutkak erdekelnek, valakinek elado?
Jah..
Mindössze azt próbáltam volna megvilágítani, hogy ha nem kap csak porvédőset, akkro ne vegye a nyakába a várost, hanem szépen pattintsa ki és csók.
Igazából akkor az meg az ő dolguk, amit meg mondunk ugyanaz a végeredmény, nem kell porvédő, vagy ki kell pattintani
De.
Viszont van ameyik csapágybolt konzekvensen CSAK porvédőseket tart bizonyos méretekből.
Akkor meg ugyanaz a végeredmény nem?
Tehet porvédőset, csak pattintsa ki a porvédőket.
Főtengelyre nem igazán kellene porvédős csapágyat tenni, már csak a kenés miatt sem. C3-as illesztésűt vegyél, az SKF-et tudtommal hamisítják. Koyo is nagyon jó, lényeg, hogy C3-as legyen
Srácok valakinek főtengely csapággyal kapcsolatban tapasztalat?
SKF ZZ lenne nekem,viszont tudom hogy inkább a 2RSH lenne az igazi :/
Ki mit ajánl? Porvédős vagy a nélküli stb...
halli van mind kető 4500ft együt 06304053450
Helo!Azt szeretném kérdezni hogy az olajpumpa mennyibe kerül?és megvan e a burkolata vagy fedele nemtom!?
Keresek egy bal kormány rudat 2000-es RS-re.
aprilia rs 50 motor blok alkatrészek eladók csere érdekel 06304053450
Sziasztok! Adott egy 97-es AM3-es blokkal rendelkező RS70, a probléma a következő, 2000-es fordulat alatt, szabályosan zörög, kerreg a motorm blokkja, 2000 felett mgeszűnik ez a jelenség, és teljesen csendes menet közben is, ez komoly probléma? Esetleg tudnátok adni tippet, hogy hogyan szüntessem meg ezt a zörgést?
Esetleg valakit érdekel sérűlt rotax 122 henger/dugó/főtengely?
SZIASZTOK.. bocs h ilyen képet rakok ide de a km meghajtás és a fordulatszámmérők megegyeznek az 50 rs ével..nekem rx en voltak..olcsón megválnék tűlük... fordulatszámmérő bowden 2000
km meghajtás 3000
km spirál 2000 és még egypár olcsó rx alkatrész ami kompatibilis... fékmunkahenger stb... 30 605 6883
Heló ,a motor irányára 210 ezer Ft.
Munkatársam venne a fiának egy jó kis RS-t , megkért ,hogy keressek neki megfelelőt , irányár DaveRX ?
Köszi de tuning kipuval vettük a gépet mostmár összeált a dolog
Valami rozsdás amit aranyáron adsz?
Van most 2006 utáni RS 50.-re tuning kipuffogó rendszerem karbon véggel
Nincs most jelenleg!
Szép darab! Mennyi az i.ár.?
szép gép
Szia!

Mit lehet tudni róla, és mennyiért árulod?
szegedi.zoltan @ webbit.hu-ra jöhet a válasz.

köszi!