Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó a gépem ! Vagy csere derbi supermotora !
hállelujjá. köszi.
Leakasztod a kuplung bovdent, kihúzod a tengelyt, kiveszed a távtartó gyűrűt, kipattintod a szimeringet. Kész is
hehe :D hát még uj vagyok AM6 terén... szimeringhez hozzá lehet férni, blokk széthuzása nélkül? esetleg a gyujtásfelöl ? :D mer nekem engedi az olajat kicsit
keresek rs 50 hez hátsóvillát baráti áron...duplaszárút és nem az egylengőkarossat 30 605 6883
Bocs rosszul fogalmaztam.nem tengelyre gondoltam hanem fogaskerékre. de ez akkor lesz tiszta ha széthúzom a kuplung dekni részt.Addig is köszi a segítséget.
Kiemelő tengely, van szimering, és mindenkinek mozog
Sziasztok, mi a neve annak a dolognak amihez kapcsolodik a kuplungbowden? Illetve ennek fel - le szabad e ,hogy mozgása legyen? mert mintha ott olajat láttam volna , az alatt van szimering?
Köszi :) most du azt vettem észre h miután lefulladt a karbi alján csepegett a benya és arra azt mondták h valószínű h az úszó lesz a ludas..... holnap szétkapom köszi
A tengelyekrn nincs semmiféle lyuk, a fogaskerekek vannak ponttal jelölve, amik pedig a tengelyen reteszelve vannak. Nem értem mi a probléma? Oda kell állítani és kész, más pozícióban ráz kiegyenlítetlen a motor
Értem akkor a kiegyenlítő tengelyen van 2 furat, és a főtengelyen ami van 1 pont amit úgy kell össze forgatnom hogy pontosan a 2 pont közzé essen?Tegyük fel ha a 2 furatos tengelyt 180 fokkal elfogatom akkor is ugyan úgy fog működni mintha megint 180 fokot fordítanék? szóval mindegy hogy a főtengelyhez képest hova üt a kiegyenlítő tengely ? kicsit szarul fogalmaztam de remélem érted miről beszélek.
hello egy ember itt aztmondja töled vett 80 polini hengert érdeklödnék h van e még valami 80 hengered? eladó lehetöleg alu
Szia Sanyi502től vettem használtan jó állapotban karbival eggyutt
nekem is volt hasonló, a karbi tisztítása megoldja :)
Szia! Egy teljes karburátor tisztítás megoldotta a gondot nálam:) próbáld ki rendesen fújd ki a fúvókákat talán jólesz tőle :) ;)
Helló davy!
nekem is hasonló tünetek merültek fel, tudnál segíteni hol keressem a hibát?Neked mi volt a gond?Már ki vagyok feszülve......előre is köszi
Sziasztok!Egy kis segitséget szeretnék kérni,ugy jártam hogy a hátsó kerékcsapágynál van egy persely vagy nemtudom,sztem kivolt kopva is kokeszoltak eggyet,és az kicsusszot,mivel lehetne azt visszaragasztani,vagy jól megoldani?köszi
Értem akkor a kiegyenlítő tengelyen van 2 furat, és a főtengelyen ami van 1 pont amit úgy kell össze forgatnom hogy pontosan a 2 pont közzé essen?Tegyük fel ha a 2 furatos tengelyt 180 fokkal elfogatom akkor is ugyan úgy fog működni mintha megint 180 fokot fordítanék? szóval mindegy hogy a főtengelyhez képest hova üt a kiegyenlítő tengely ? kicsit szarul fogalmaztam de remélem érted miről beszélek.
persze-persze.... csak 50 eset még nem bontottam csak 25 ből indultam ki...... azon úgy láttam h jelölve...
na ne mond már h a membrán nem segit egy alap rs be használj gyárit vagy tuning polinit :D meglepödsz majd :D :D :D
hol vetted a hengerszetted?
Köszi a válaszokat tuningkipu az van majd a karbi behangolás még hátra van
Kívűlről kell látnod a pontokat, a fogaskerekeket nem tudod felcserélni
Féreértés ne essen, nem vitatkozni akartam, jót írtál, én csak pontosítottam
A membrán nem segit!A gyárival tökéletesen kell működni!Karbi beállitás valamint esetleg tuning kipuff rendszer kell hozzá!Nekem van egy tuning kipuffogóm 2006.tól Rs 50.-re majd teszek fel róla képet