Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én csak 125 öst bontottam kb 1 éve szhhóvalnemtudok neked többet segítteni sajna... szerintem vigyétek el hozzáértő emberkéhez aki keni vágja a dolgokat..
akkor az sem mindegy melyik felére teszem a két pont közzé?
mind a 2 fogaskerék be van jelölve?Csak mert a könyv nem tér ki rá. Köszi a segítséget.
szia..éna 125 ös apriliákból indultam ki.. de akkor részemről lezárva.. bocs nem akartam senkit sem félrevezetni...
2007-es rs-re keresek 70-80as hengerszettet ajánlatokat szabopeter100@freemail-ra kérném.
80-as hengerhez illik már tuning rezót is rakni, mivel a gyári teljesen máshogy dolgozik, visszafogja a hengert ezért lehet gyenge alacsony fordulaton, karburálás is nagyon fontos tényező
Nincs műanyag fogaskerék, két ferdefogazású fém fogaskerék van, az egyiken egy, a másikon két pont, elvileg a kettő közé kell állítani az egyet. Hiba szokott lenni, hogy fordítva teszik fel, és nem látszik a jelölés
Szerintem alap a karbon membránlap, vagy v-force membrán
Rendben!Egyébként nem a lendkerékböl kellett volna levenni hanem az alaplap közepét kellett volna kimarni az alu könnyebben munkálható.Jártam igy már én is évjáratonként variálnak az olaszok.A lényeg megoldódott!Ha kell még valami a késöbbiekben szólj nyugodtan!Amiben tudok segitek
sziasztok egy kis segitség kellene akinek már van tapasztalata most tuningoltuk meg a fiam mociját rs 50 2008as polini80as henger meg 21es karbi és szivocsonk membránt keresek mit ajánlotok ha valaki már kisérletezett vele alacsony fordulaton erőtlen
szia..... be van jelölve egy kis vonással az egyik fele csak már nem emlékszem h a csupasz fele vagy a recésebbik amin fut a műanyag fogaskerék de tudom h van jelzés a végén...
hali Sanyi!
beváltak a cuccok amiket az AF1-hez küldtél, nagyon fasza minden :D mondjuk a lendkerékből le kellett faragni, a tárcsa tökéletes az önindító is fasza, a konzolját meg meghegesztettük most elvileg jó :)
Tévedés mert csak a régihez van meg a mintájuk a gömb rs.-hez nem tudnak csinálni!
Szia köszi a segítséget de akkor van valami jel ahová tenni kell?
Leírásban nem találtam semmit. Elmagyaráznád nekem?Előre is köszi.
A zsírzógomb a leeresztő, légtelenítő csavar
Koszonom, sikeresen megoldottam. Ahham, akkor a legtelenito csavar volt az, amirol nem tudtam, mit csinal :) Mindegy, megoldottam. Viszont a feknyergen nem talaltam meg, hol is kellene leeresztenem a fekfolyadekot, es a manual sem tul bobeszedu a temaban. Egyetlen zsirzo gombnak tuno cucc van rajta, plusz a fekcso becsatlakozas. Mindketto kort szeretnem teljesen leengedni.
Szétszedés után légteleníteni kell, a két olajcső közt van egy csavar oldalról
Semmi extra, néhány csavar, simán szerelhető
Bonyolult szetkapni az olajpumpat takaritashoz? Egyaltalan szetszedheto?
szatuna kft-nél lehet tud venni annyiért
Sziasztok.. tudtok mondani nekem egy szimering méretet a váltókihajtásához? 2004 am6
Sziasztok!Sport kipufogót keresek,ha van eladó vagy tudtok szoljatok már.Köszönöm!
nem mert pont az a lényege h kiegyenlítse a rázkódását a dugónak meg a főtengelynek..
A balansz tengely mindegy hogy hogy áll a főtengelyhez képest?
Sziasztok!
Tudna nekem esetleg adni tanácsot hogy fel lett teljesen újítva a motorom blokkja és 6000 fölött eléggé átveszi a váz a motor rezgését.
mi lehet a probléma?Főtengelyre rámértünk az 0.02-on belül szalad.Csapágyak újak . akkor mi lehet a baj?