Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem van hozzá vadi új tele sonkás új fötengelyem 22 000ft.Vagy van Bontvan 15 000ft
Áhh ne is kínozd!
Mihamarabb húzzátok széjjel,
mert szerintem csak még több kárt fog csinálni odabent!
Nagyon csúnya hangja van!
rendben köszönöm a segítséget! :)
Ez lehet akár a kuplung csapágya is, terhelésen meg elhallgat. A váltót viszont csak a blokk széthúzásával tudod leellenőrizni, azt meg nem tanácsolnám, ha még nem csináltál ilyet, inkább bízd szerelőre, de ne kóklert válassz
Sikerült feltenni a videót de csak videára ezt a csörgést mi okozhatja vagy mitől ?
értem meg fogom nézni eddig nem én szereltem hanem szerelőnél volt és valami tipped hogy hol keressem a hibát a csörgésre és a váltó hibára ?
Akkor szerelési hibára tippelek
meg ha mész vele mondjuk 4 be és lasítasz visszateszed 3 ba durran a blokkban valami ezelött is ez volt amikor ledarálta a fogakat
nem az a baj hogy nehezen veszem ki hanem olyan 3 körül nehezen váltok át másik sebességbe lefele mindegyiket nagyon rosszul veszi csúszni nem hiszem hogy csuszik mert ha behuzom a kupluingot letezsem gondélkül jár nem megy és csak 1 esbe csinálj azt hogy ugrál a motor vagyis ha kicsit is huzod neki elindulsz dob egy nagyot a motoron a többi sebességbe nem.
Igazából a váltókar lentmaradása lehet szerelési probléma ahogy írtam is, az meg hogy nehezen veszed ki üresbe, az kuplung gyanús nekem (csúszik)
Szia. az a probléma hogy elvileg minden ki lett cserélve benne hajtókar csapágyak szimeringek komplett váltó olaj is belevaló a kuplung agy tört el elözőleg és az 1-es és 3 fogaskerekeknek a fogait tördelte el ezután minden ki lett cserélve kitakarítva és most nagyon hangosan zörög videóm is van de nem tudm egyenlőre feltenni és ha mész vele feltszeszed szépen 3-4 ig utána ha leváltasz lent marad a váltókar és ha párszor felhuzod meg megint le akkor tudod lejátszani üresbe. a videót minél elöbb feltezsem.
Köszi, hát nem tudom lehet, hogy egyszer rászánom magam egy cserére, de most újítom fel az Mtx - et :-)
Olyan ez a gép,mint egy olasz nő!
Ha, költesz,és odafigyelsz rá akkor nagyon meg fogja hálálni!
De,ha nem bosszút fog állni rajtad!
( Nem sokan panaszkodtak még rá,aki így tett )
Csáó
Valakinek nincs esetleg jó állapotú erősített főtengelye am6ba?
Minden motor csak annyira jó amennyire a gazdája odafigyel rá, legyen japán, olasz, akármi. Lehet jót is, meg sz@rt is venni
Rs 50 vennék jo állapotut elérhető áron
Üdv!
Ez a típus álomszép. Én is egy ilyet akartam venni, de lebeszéltek róla. Véleményeteket kérném, hogy igazak - e ezek az állítások? Az egyik legfőbb indok az volt, hogy nem nagy élettartalmú motor és túl nagy fordulatszámon pörög. Így most egy Honda Mtx 80 - asom van.
Jobb oldali dekni alatt a kuplungkosár közepén van egy anyával kontrázott csavar, azzal lehet játszani, ha beljebb tekered (nem ütközésig) kb 0,5 mm hézagot állítasz akkor hosszabb lesz
A kuplungon hol lehet állítani, h ne 5mm-en fogjon. Alig engedek ki a karon, és már harap is. Nem az a baj, h nagyon bent fog ! rövid úton fog...
Előre is köszönöm a hozzászólásokat!
Taki
A kuplungagyra gondoltam, köszi de már megoldottam a problémát.
Nem akartam vitatkozni, csak írtam egy észrevételt. És bocsi, de a majd 20 éves motoromhoz 1000x külömb bontott alkatrészeket vettem a neten, ha meg eladok valamit, legalább megtisztítom, és jelzem ha baja van, dehát nem vagyunk egyformák.
melyik részre gondolsz a kuplung alatt?
70 544 39 03
bocsáss meg h egy lassan 20 éves motorhoz még lehet eredeti alkatrészt kapni a postát sajna igy tudták megoldani én dolgozok a párom adta fel sorry Bontott alkatrészt árulok nem pedig újjat!ezt kell felfogni ésszel ha kicseréltem volna csövet meg minden szart meg száritgatom mosogatom neked a tarályt az nekem hol üzlet?de meg ott az ujj olajpumpa ami maga több mint 8000 ft a legolcsóbb gyártmány is!