Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erzsebeti Auchan melletti Norauto-ban lehet kapni 75W90 es 80W90-et is. Mindkettovel el fog menni, valami 3500 korul volt az 1L-es flakon. ~7 dl fog bele menni, amikor megjelenik a tulfolyon az olaj.
Szét kell húzni a blokkot!Valószinüleg megsült a kapcsoló szerkezet
Nekem van hozzá minden!Hivj s megbeszéljük az árakat.Tel:06 70 459-6036
Nekem van hozzá sötétitett plexim 12 000ft!Tükör felfogatási talpal együtt 6000ft talp nélkül 4000ft
http://aprod.hu/i/hirdetes/apr... Itt van 1 kipufogó ember azt irja.hogy malossi de ez a gyári rs re való
Volt hozzá másik villád? Amugy af1.kipufogó ha rámegy a hengerre és feltudod fogatni a vázra akkor miért ne lenne jó? :)
Hát teljesen szét van rohadva a dobja. Meg a hátsó villája is kuka volt az is szét volt rohadva. Amúgy jó lábon jöttem vele haza.
Sziasztok, tudnátok ajánlani bevált olajat a motorba? enged a kuplung felöli oldalon a tömités, és szeretném cserélni,de akkor már lecserélem az olajat is. 75w90 olajat ir a s.m. de pl benzinkutaokn nem találtam sehol :S
Nekem azt mondta az elado hogy annyi bajavan hogy.hangos nagyon valamiért ezek szerint kivan lyukadva amit irtâl.
Bocs szarakodik telóm.
Hali. Igen az aprodon volt fent :) A kipufogós dologról tudsz valamit?
Hali. Igen az aprodon volt fent :) A kipufogós dologról tudsz valamit?
Hali. Igen az aprodon volt fent :)
Ezt akartam megvenni aprodon volt fennt pár napja, akkor ugy latszik neked sikerült rácsapni :D kár mert idomzata jó lett volna az enyémre :/
Üdv. 2003as szivlampas RS hez keresek bal oldali tükröt, és plexit, lehetőleg feketét! Nagyon sürgős lenne.!
Sziasztok!

Baratom szeretne venni 140 korul RS50-est. Ha valakinek van normalis allapotban, irjon!

Koszi!
Hellosztok. Friss RS 50 tulaj vagyok. Nekem egy 98-as szivlámpás pupos RS-em van. Asszem így szokják nevezni. Most vettem a héten. Meg tudnátok nekem mondani, hogy az AF1 kipufogó jó e az enyémre? Sajnos vennem kell egyet mert az enyém nagyon csúnyán szét van rohadva nem érdemes hegesztgetni. Köszi a választ.
Hello!
segítség kéne!
Érdekes jelenségeket produkál a gépem. nem lehet vele felváltani, csak az egyest veszi be, a többit nem akarja. 6000fordulatnál pedig olyan, mintha kidobná üresbe!
nem tudjátok véletlenül megmondani, hogy mit kéne tennem vele, vagy mit keressek?
Igen, de tul sokat nem tudott segiteni. Vegul is gyozott a multimeter es a k.v.a sok agyalas :) Jelentem, hatalmas nagy zsirsag a cucc, taviranyitoval lehet inditani/leallitani, tavolrol erzekenyseget allitani 4 fokozatban, es 2 tavrangatoval kaptam. A bekotes mar ki lett okositva, rendeljetek nyugodtan. 5 ezer alatt van postaval, eBayrol!

Riaszto link
köszi
Köszi szépen :) és az lehet h menet közbe azért áll le mert a karbin a levegőcsavar meg az alapjárati csavar nincs jól beállítva? mert miután beállítottam 1500ra (levegőcs 1.5 fordulat kifelé alapjárati csavar majdnem teljesen becsavarva) elindultam veele kb 700 méter után leállt a vas.
Láttam, hogy konzultáltál elektro-motorral, ezek szerint sikerült összehozni valamit.
Sziasztok! Nekem 2003 évjáratu RS hez kellenének alkatrészek, fejidom lámpával, plexivel, mûszerfal vas konzollal. Ha valakinek akad akkor írjon azonnal fizetek ! köszi :))
Koszonom, megoldottam sikeresen. Holnap kiderul, hogy jol gondolom-e az elmeletem :)
Szerintem próbáld meg a Motorszerelés topicban. Elektro-motor nevű srác szerintem tud segíteni, vagy RC51, esetleg tasi