Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello malossi k15 cdi elado
SZIASZTOK.....elcserélném rs 125 villámat egy aprilia rs 50 hátsóvillára.... 30 605 6883
gabor8181@freemail.hu
Hogyne: szegedi.zoltan@webbit.hu
Köszi!
Szia!
Küldesz nekem egy e-mail címet?
ha annyiért tudsz venni hát rajta!27 000ft a gyári
Én Castrol Manual taf-x et használok, már 3 éve, semmi probléma, váltó pontos, nem dolbálja a sebességeket, kuplung nem csúszik, 75w90-es.
Sziasztok! :) 2003-as rs-hez keresnék km óra meghajtót, és komplett első lámpát, vagy csak foncsort és fogalaltokat.
A kadmiumnak van kuplungcsúsztató hatása, ezt a motorkerékpár hajtóműolajokból kivonják, az autókéból értelemszerűen nem
Miert fontos a kadmium mentes olaj? Az mit nem csinal jol?
A tükröt végülis sikerült megoldanom, vágatok bele üveget, mert nincs nagy baja magának a testnek, a plexi meg ujonnan 12000ft boltban, ugyhogy maximum ha a feléből valamennyit még engedsz, akkor beszélhetunk rola.
Kadmiummentes olajat vegyél, mindegy milyet, viszkozitásút, azzal nem fog csúszni
Jó reggelt. Hát eddig el jutottam én is :) Azt az apródosat láttam de talán tudok a közelben is aztán nem kell postázgatni. Majd ma kiderül. Villát meg tudtam szerezni.
Szia,

Meg van még az RS50-ed?
Milyen állapotban van, hol van helyileg és mennyiért válnál meg tőle?

Köszi!
köszi, ma kiprobálom!
aprilia rs 50(am 6) motor blok alkatrészek eladók 06304053450
Én ilyennel megyek ha jól emlékszem: http://www.olajshop.hu/agip-ge... és jó a kuplung kiemel, nem csúszik.
no de nincs rajta idom! :DDDDDD
nagyon imádom a kis Hm-emet de csöpög az olaj a dekli tömitésnél szal kikell cseréljem :D és kell uj olaj csak , nem vágom melyiklenne igazán jó... nem szeretném,hogy csusszony a kuplung
A jó kis régi japán tzr 50-es-emhez képest ez az AM6 váltó sehol nincs. Az úgy veszi a fokozatokat ahogy azt kell, pontos precíz nem dobál pedig több mint 20 éves
Nekem is a 6. fokozattal vannak néha gondok, nehezen veszi és van hogy kidobja...
nagyon sokan 10w 40 olajat irnak , namost én látok"némi" eltérést a 75w90 meg a 10w40 között :DDDDD wtf? :D ill nekem a 6.at néha kidobja, meg az üreset nehezebben veszi... egy srác irta hogy olajcsere után javult ahelyzet ..ez elképzelhető?
Ehez a típushoz kellenének az alkatrészek, oldal idomjai megvannak.
Nekem is az van most benne.
hát egy aprócska. :D egyébkéne van 80w 90 olajom de nemmertem belevágni...
http://www.goldolaj.hu/1258/ag...
Ja bocs, most latom, hogy az neked nagy kerulo lenne :D