Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Vettem egy eredeti (kínai ) riasztók, és nem igazodom ki a kapcs.rajznak csúfolt szaron, amivel megdobtak! Az indexet és a tápot megkapta, az önindítót beazonosítottam (kék), de ezzel is lesz meló, mert pozitív tápot ad, nem testel. Viszont a maradék 3 vezeték nekem kínai, hogy mit akar: szürke, narancs, és a rózsaszín. (A szürke gondolom a képen a jelöletlen).
Ha meg tudja valaki fejteni, segítsen!
Köszönöm!
Mindenkinek köszönöm a válaszát.
Köszi az infót.És mennyibe kerül a rugó?
Ez kell neked!
A jobb pldali dekni alatt van a kuplungkosár, ha leveszed akkor látni fogod már, 4 db csavar fogja 1-1 mindegyiket. Viszont ha gyengébbet teszel bele azzal számolj, hogy lehet csúszni fog
Sziasztok.'96-os RS-ben hogyan kell kuplung rugót cserélni?És hány darab van benne?Elég erős benne és hosszabb távon ki áll a kezem.Am 5-ös blokk van benne.
Sziasztok aprilia 123 rotax blokkomat cserelnem am 6 os blokkra!0620375 7104
170E
blok alkatrészek rs50

06304053450
Az adatlapomon eladó cuccaim között megtudod nézni árral a mocikat!
Aprilia Rs 50 2003.-as évj nagyon szép karcmentes szalon állapotban van a gép nagyon jó motorral irányár 235 E Ft
Sziaztok köszönöm a segítsége a blokk szét lesz húzva jövőhéten állunk neki a motor le van téve be sincs indítva remélem nincsen nagy baja :(
hello kérnék képeket a joisten92@citromail.hu ra
Manual szerint 1100+-100, de Free jót ír, 1500 alatt semmiképp. Alapjáratot meleg motornál felkapcsolt világítással állítunk.
1500-2000
Hello. Bontódik egy 95-ös rs 50. komlett váz, blokk alkatrészek. Éreklődj és megnézzük van e a kért alkatrész. képeket küldök e-mailben
árak képek?
Mekkora alapjárat ideális?
Ár?
Szia!
Az én motorom eladó:)
talán van holnap megnézem
Köszi szépen már kaptam másikat.
Van kuplung agyam bontva 5000ft vagy van újban 10 000ft
Nekem vannak nagyon szépek szezonra felkészitve!