Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki nemtudja megmondani mekkora gumit lehet feltenni az rs 50 hátsókerekére? a fél lengőkarosra ami még elfordul?!
persze neharagudj de nem nézem minden nap a mailokat.és igen 5 plusz posta mindenestől.
Működik, fasza, meg minden? Így komplettem 5e szivattyúval, pumpával ? Múltkor írtam mailt, arra nem válaszoltál
meg persze!
Tudtommal (de bem biztos), nicasilos hengerekben nem számmal, hanem betűvel jelölik a méreteket, azt is csak A-D-ig. Az új hengerhez én egy 68-70 körüli főfúvókát megpróbálnék.
Sziasztok!
Vegre megy a vas, majdnem fel ev rokkantsag utan :)
Egy uj hengert kapott, alap meretest. Az elozo dugoban mar 6-os jelolesu dugo volt, a jelenlegi 1-essel jelolt. Gondolom, ez a kopas merteket jeloli. Azt figyeltem meg, hogy emelkedon felfele sokkal nehezebben porog fel, erotlenebb, mint eddig. Hengerszett csere is indokol mar egy karbi allitast? Mi lehet a baja a tunetek alapjan?
Ha megvan, vidd el, nekem sikerult megjavitani a sajatom szerencsere. Augusztus ota most tudtam eloszor menni egy egeszseges karitat, mar nagyon hianyzott a paripa
Üdv. Megvan még a tartály? Érdekelne
hali !uvex bukósisak szép állapotban eladó!8000ft 06304906559
Majd MA!
Biharban egész szép idő van!
Ez az idő nem akar kedvezni nekünk
Pajti. Remélem elkezdődik már az a szezon, mert már rohadtul mennék én is egy karikát
Köszönöm az ötletet ! Megcsinálom úgy! hátha jó áron megy el
Én neked lennék meghirdetném több helyen jó áron,
és szépen használnám ebben szezonban!
Aztán,ha valaki megfizetné rendesen akkor vigye!
Többet èr de sajnos nincs pénz az embereknek h a tényleges árát megfizessék. Még ebből is alkudnának. Lehet megis hagyom majd nyárra jó lesz. Elpocsékolni sajnálnám.
Sziasztok csak egybe szeretném eladni!
Ez a motor ennél tényleg jóval többet ér!
mariska 17 irta h érdekelné a blokk engem meg a kasztni mitszolsz?
engem meg a kasztni :) de komolyan érdekelne
Sziasztok. Lenne egy eladó Unior villáskulcs készletem 6-22 mm-ig, 8db-os, vatta új, dobozában. Gondoltam először ide írok a szerelő kedvű márkatársaknak. Akit esetleg érdekel írjon. Ja és bocsi az offért
Be kell látni ez egy hobby,amire költeni kell!
A fiatal srácok nem tudnak elmenni dolgozni
suli mellett,nincs megtakarítása senkinek.
100-200e ft legyünk őszinték a mai világban igen is
sok egy egyszerű Magyar családnak!
Az komoly :-(... Mondjuk aki telefonban alkudozik, azzal ne is foglalkozz. Azt hiszem a korosztály a baj aki meg van célozva ezekkel a vasakkal.
szia!
a blokk kulon is elado a motorbol? erdekelne
markisa_17@yahoo.com
Ennyi körül láttam fent 200ért voltak új festésel. Adnám drágábban de még ennyi áron se nagyon volt érdeklődő ha meg volt telóba kérdezte mennyit engedek mikor mondtam h semmit tárgytalan is lett.
oda fújsz egy kis wd40-et