Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy lehet kideríteni nem szív-e falsot a szimeringnél ill a membrán jó-e ?
Ma feladtam a csomagot lehet holnap már ott is lesz!
Szia !
Ennyire azért nincs lent az ára sztem...
Vagy nagyon hamar el akarod adni.. a trapéz rs-em adtam kb ennyiért el.
Okés köszi!
itthon csak megengedik, apum postás ;) :D
Helló.1 db Dunlop 90/90 16"-os gumi és 1 db fesszabályzó eladó.Valakinek esetleg olcsón?5000 ft ill.3000 ft.
Rendben postázom a cuccokat!Dobozba csomagolom!Nem tudom megengedi e a postás hogy bele nézzél!De nyugi a képen szereplö cuccok benne lesznek a dobozba.lendkerék féktárcsa inditómotor.Ahogy beszéltük 26 000ft+Postaköltség
HALI!minarelli am 6 komplett váltó,hibátlan,nem kínai!8000ft 06304906559
Hali!
megvan a zseton, küldheted. :)
tudnád esetleg úgy csomagolni, hogy belenézhessek?
cím: 5054 Jászalsószentgyörgy Fő út 58. Bajzáth Soma névre, köszi, majd írok ha megjött
Itt vannak a képek top 80ccm henger
21 dellorto karbi
malossi sportszűrő
vagy komplett motor is eladó 175e ftért.
Eladó Aprilia Pegaso-ból (Rotax 123) kivett feszültség szabályzó.
Tel : 30-403-65-51

DonPedro117!
Szia. Azért mert elakarom adni a motort, már nincs használva és visszaalakítva a tuning cuccokból plusz pénz jön be. Eléggé lent van az rs ára.
rolika89!
Miért gyáriasítod vissza?
Dobj egy mailt a dirtyfree@citromail.hu címre!
Sziasztok.
Aprilia rs 50 2001 es motoromról cserélném top 80 ccm hengerem, 21 es dellorto karbimat és malossi sport levegőszűrőmet cserélném gyári jó állapotú 50 ccm hengerre, 12 dellorto karbira vagy kicsit nagyobbra, malossi sportszűrőmet gyári levegőszűrőre + kp ra.
A henger 2éve van a motoron 2000 párszáz kilométert ment. A motor már egy ideje csak áll nincs használatba. A cuccok rajta vannak bármikor kipróbálható Mátészalkán. Képet kérésre rakok fel. Számom: 06704295142
Dellorto PHBG21 BD nem volt még motoron vadi új 20 ezer.
Eladó 120/70-17 es külsö gumik!
Aprilliás felsö! 4e
Légszürö 2e
kiscsende@freemail.hu
nem jó helyre jött :) SR50hez akartam bocsi
Próbáltam leszedni a kuplungot de nem tudom!Van valami megoldása,próbáltam a kereket megakasztani de úgyse jó!
Péli Árpád
a telefonom üzemképtelen ...:)
esetleg egy nev h felvegyelek facebookra avgy teloszäm?
hello
megvan
Sziasztok!
Föl szeretném újítani a blokkomat AM6 ezért a segítségeteket kérném.
Meg tudná nekem valaki mondani az összes csapágy illetve szimering típusokat?Előre is köszönöm.
80ccm hengert keresek am6 blokkhoz megfizethetö áron
hello esetleg megvan még?
szia!
tuning mentesre gondoltam..de egy e-mailben megirod nekem hogy mennyibe kerulne ugy ahogy leirtam.. markisa_17@yahoo.com