Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello amit nálam látsz hirdetést nézd meg a gondolod
hello!
van valakinek elado rs50 (2003) komplett blokk + lendkerek + alaplap?
Jól tudod, elvileg nem kell járatni, gyakorlatilag azért egy picit illik. Szerintem 50, max 100 km-t
Sziasztok,
Nicasilos hengerbe vettem új dugattyút.Járatni ezt meddig kell ? Úgy tudom ,hogy a nicasilos hengerek nem igényelnek több 100 km járatást.De jól tudom ... ? :D
Válaszokat előre is köszönöm!
Metrakit Pro Race Főtengely vadiúj 0 km eredeti fa dobozba. 48 ezer Bolti Ára 100 ezer.
Dellorto PHBG 21 BD Új! 20 ezer Boltba 35ezer
AM6 önindító ÚJ! 12 ezer
Kipufogó TERVEZÉS D2T Által! Érdeklődni itt! bekecs2t@gmail.com
ez nem mivel robogó henger !
Hello. Valaki esetleg tudna nekem segiteni, hogy hogyan lehet beállitani a karburátort hogy az tökéletessen adagolja az üzemanyagot és a levegöt?! Köszönöm elöre is. Üdv :)
Rendben majd szólj ha meg van rá a pénz és postázom
azthiszem a gázbowdent áttételezi, valami csigaszerű dologgal ha jól gondolom. ha húzol rajta akkor az eredetihez képest olyan mintha többet húznál átttételtől függően
Polini corsa 70-cm henger jo az am6 blokra?
mire jo a gyorsgázkar?
Hali, na most értem haza bocsi, hogy csak most írok. Szóval akkor kéne a lendkerék, a nagyobb tárcsa meg az önindító. 20k-m van perpillanat, beláthatatlan időben lesz több... majd írj
Dellorto PHBG 21 BD KArburátor eladó VADI ÚJ! 20 ezer FT Igény szerint küldök képet.
Valamint Metrakit Pro Race Főtengely 0km es dobozba Eladó 55 ezer Boltban 100.
Én AM6 öníndító Új! 13ezer
Attól függ mekkora az első... Meg persze mennyire erős ill. milyen a karaktere a 80-as hengernek.
üdv..
80as rs-nek milyen áttétel javasolt?
Hátra hány fogass kéne?
Igen.. ennyiért érdekel.. Lenne egy kérésem:
Április elejéig tedd jégre mert most családi gondok vannak... Ennyim sincs fölösbe...
Siasztok!
Nagyon füstöl és büdös a gépem, amikor beindítom (tömény fehér füst). Alapjáraton nem múlik el, de ha megyek vele kb. 10 percet elmúlik és semmi füst és semmi szag. Néztem a víz nem fogy; az olajpumpa jónak tűnik; kipufogót lecseréltem, az újjal sem változott; kicseréltem a főtengely szimeringet és attól sem javult meg.
Mi lehet a baj?
Mit nézzek még meg?
Talán a blokk felek között rossz a tömítés ás átfolyik az olaj?
Szerintetek mit tegyek?

Segítségeteket előre is köszönöm,

Zoli
Bocsi 70 es a henger és tudom 15 ezer bele a dugó. 3 ért megfurják és igen dr. ha érdekell a karbival együtt akkor 10 + posta és odaadom a csonkot membránostól hozzá.
Köszi... elég drága lenne gatyába rázni.. Ettől ,ég lehet hogy érdekel amúgy DR ? .. Árban mi róluk az elképzelés ?
szia holnap tudok pontosat mondani a karbiról a hengerszett ép de furatni kell megállta a hajtókar a blokkban amiről leszedtem nem vészesen de csíkos egy lépcsővel nagyobb dugóval hibátlan amugy 80-as a karbi is hozzá volt egy polini szívócsonkkal együtt.
:-( Köszi.. Kár de nem az enyémre való..
Szia !

Látok ott egy feltehetően mikuni karbit... erről mit kell tudni, ill egy másik képen egy hengerszettet.. ennek is érdekelnének a paraméterei
Köszi
AM 6 hoz való Metrakit Pro Race Főtegely 0km es 12 es csapszeghez. Eladó! érdeklődni:bekecs2t@gmail.com
Henger és karter modosítasok minden típusra. Érdeklödni ventobt@freemail.hu
melyika jobb a 7 vagy 5 felömlös henger am6 nál? sokat számit a külömbség?