Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vennék 1 rs 70-est ami 2002-es,de rossz a kilóméteróraspirálja.
Én kitudom-e cserélni,és kb. mennyibe kerül.
Ha elhúz valamelyik oldalra, az lehet akár egy szar futóműbeállítás is.. amúgy igaz, de egy ismeretlen motornál úgysem fogja elengedni a kormányt.
Sokáig kicsit had álljon egy helybe hogy nem csöpög belőle valami,érdemes benézni oda ahol a motort tárolták,tartották hogy nincs valami szivárgásnak nyoma.
Meg ha mész vele egy tesztkört akkor úgy ha már 50-el mész akkor kicsit engedd el a kormányt és nézd meg hogy nem húz-e valamerre,mert ha el húz jobbra vagy balra estek vele.Féktárcsákat is fogd meg,nézd meg hogy egyenletes,sima a felület mert ha nem akkor fém a fémhez ér és cserélni kell a tárcsát,meg a tárcsa ne legyen rozsdás.A láncot is nézd meg hogy nem rozsdás-e.Nézd meg minden kapcsoló,minden működik.Remélem tudtam segíteni.
Üdv! Rs-em hez keresek szívlámpát , be van repedve :S ... ha lehet jó állapotú legyen és olcsó köszi.
Ahha, és annak van valami külső jele vagy szét kell kapni a blokkot?
Nagyon nézd meg mit veszel. Szövetig kopott gumi, teljesen elkopott fékbetétek, stb.. ezek azok a tünetek amiket meglátva nem is szabad megvenni egy motort. Aki ilyen alap dolgokra nem figyel, az a komolyabb dolgokra sem. Nézd át rendesen amit veszel és ne csak az döntsön, hogy ez most nagyon megy. Itt a fórumon van 2-3 ember akinek olyan motorja van eladó, amire ráülsz és csak motorozni kell vele. Az olasz meg nem azt jelenti, hogy többet kell simogatni, mint a többit.
megbizhato még egyszer se hagyot cserbe sokan azt hiték a gépemre hogy poveres de rábasztak mert nem az nagyon huz a kis gép tehát jo gép !
Hát sokan mondják hogy az olasz nem megbízható,DE sok tesztet olvastam mielőtt megvettem volna a vezérgépet és minden tesztbe megcáfolták ezt a mondatot.Tehát sokan írták hogy nem hagyta őket az útszélén.Én még nem nyilatkozok hogy milyen mert még 2 hónapja sincs nálam és az összes tesztbe már 2-3 éve hajtották,de én teljesen meg vagyok elégedve ezzel a kis méregzsákkal ;)
Üres jelző kapcsoló a blokk bal oldalán van, a váltó környékén. Meg fogod találni, műanyag.
sziasztok:)
mondanátok egy két vélemény az aprilia rs 50-ről?
kinek hogy vált be, mennyire megbízható ,stb:)
előre is köszönöm:)
Az a kis csavar lenne csak a légtelenítő két kivezetés kötött az olajszivattyún? Illetve még egy kérdés az üresjelző merre van rajta? Kezd önálló életet élni, gondolom valami koncakt hiba lehet.
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem: az olajpumpát lehet / kell légteleníteni?
Elpukkant a csövem (ami kapja az olajat), ki lett cserélve de azóta nem látnám, hogy nyomna olajat. Egy átlátszó cső lett rátéve a kivezetésre, de nem látszik, hogy nyomná az olajat. Egy csepp se jön rajta.
Az a nyíl amire te gondolsz, azzal nem a kuplungkosár fogaskoszorúját kell jelre állítani. Lényegében azt nem is kell jelre állítani.
A balance tengely fogaskerekén keress egy pontot a fogaskerék szélén, és a főtengely fogaskerekének a szélén kettőt. A balancetengely pontja be kell nézzen a főtengely fogaskerék 2 pontja közé. Ennyi.
Csak azért gondolom h azt is jelre kell mert van rajta egy nyíl és a primának a kuplungját is arra kell állítani.
Kuplungot jelre? A balance tengely meg a főtengely fogaskerekeit kell jelre állítani.
Köszi.

A gyertyát már kiszedtem és nyakig benzines volt.
Amúgy sajna nem karbis a motor.
Gumikba nyomás mennyinek kell lennie , kb 1,9 ?
Gyertyát nézd meg először , és ha az jó akkor karbitisztítás.
am6 gyujtas alaplap es lendkerek erdekelne, a motoron onindito es berugo is van.. S.O.S
Sziasztok.

Nekem egy 2003-as sr50 em van.
A gondom az hogy gázadásnál befullad.
Tudna valaki tippet adni, hogy mitől lehet ez?
Köszönöm
Valaki segítsen! af1 50 km meghajtó csiga passzol az rs 50 be!?
Csuma mindenkinek :D Szánjon már meg valaki és magyarázza el h h kell a kuplungot jelre állítani! :D A nyilat meg a fogaskereken a lyukat össze kell állítani? Jól gondolom? Így nagyon geci hangja van :P
Ha az Af1 50 passzol hozzá akkor van.
http://citybike.hu/spd/AP82012...

google a barátod
én 14000 ft-ért vettem utána meg a fordulatszámmérő spirálja halt meg