Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
lendkerékkel együtt?
Üdv.
Hello! Tanácsot szeretnék kérni hogy, ha 6.-ban van a sebességváltó és jön egy kanyar viszaváltanák de csak néha rakja vissza abba a sebességbe amelyikbe én szeretném ha visszavált akkor is vissza kell engedni de akkor se 100%, mitől lehet ez? 5.-ig visszamegy utánna megál a tudomány!
Nekem van hozzá főtengelyem új hajtókar szettel 15 000ft+posta.
Sziasztok.! Az a problémám hogy szét szedtem a blokkot blokkoldal hegesztés miatt és most össze szereltem de csak 1-es és üres váltása lehetséges pedig mindent úgy raktam vissza ahogy volt... Mit tanácsoltok?
Sziasztok!
Am5 blokkhoz keresek főtengelyt,lendítőkereket, lendkerék rögzítő anyát.
Köszönet.
Na! Halihó.
Ha még áll az ajánlat fix 5000Ft -ra postával együtt, akkor küld kérlek. Írtam e-mailt lakcímmel! Várom a jövőhéten, ráérek át tudom venni
Sziasztok!RS50-hez keresek alaplapot vagy jeladót!UA.,mint az AF1-é.Ha valakinek van jelezze.De,ha csak jeladó van az is jó!
Már megint szivárgott!
Tekertem rá teflon szigetelést és megállt. Már három napja nincs szivárgás!
10e
köszi szépen :)
Benzin Olaj keverék aránya:
http://www.czetka.eoldal.hu/ci...
Ár ft-ban?
eladó 1 db 20,5 karbi
valaki megtudná mondani hogy milyen legyen a keveréke a benzin/ motor olajnak ? és ezt hogyan tudnám majd beállítani, mert új bowdent teszek fel a mocira, és nem igazán tudom hogy állíthatnám be (szerintem kicsit sok olajat vesz fel most )
Aprilia Rs 50 ( 1999) váltó rajzot ha tudnátok küldeni megköszöném.!
Örülök hogy tudtam segíteni
kösz
kösz :D
Köszi! Ezt tettem én is és bejött.
Sziasztok!

Keresek aprilia rs 50 2004-es tankot. Csak a belsejére van szükségem bortás,tanksapka, csap nélkül.
Ha valakinek van vagy esetleg tud kérem jelezze.
Előre is köszi!
A lengés csillapító állapota ellenőrízhető. Kell segítség, leveszed sztenderről mögé hatolsz és az ülés végét erőteljesen lenyomod és azzal a lendülettel el is engeded. A legjobb ami történhet, hogy teszi a dolgát a csillapító és elnyeli az energiát ami a rugót lengésekre késztetné. Ha leng a hátulja akkor rossz a csillapító, ha le sem tudod nyomni akkor kemény lehet a rugó vagy beállt a csillapító. Esetleg még túl kis viszkozitású olaj is lehet benne amennyiben csillapít, de keveset.
Hát az jó kérdés hogy gyári-e!
Max így tudom gyors megmutatni.
Ha kicsit hepehupásabb az út már nagyon rossz...
Olyan mint ha már csak a rugó dolgozna és a teló semmit.
Sajnos nem értek hozzá,de lehet hogy a telót kellene cserélni(tatarozi).
Nem is tudom hogy javítható e valahogyan a teló vagy ha tönkremegy akkor kuka?
Nem jellemző az állíthatóság. Amúgy milyen úton, mert rossz úton büntet, de hát nem arra lett kitalálva. Esetleg beleraktak egy nem belevaló rugóstagot.
eladó 1 karbi 20,5 méretű ha érdekel valakit!
adatlapomon az elérhetőség!