Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyáltalán minek kellene azt huzigálni? Mióta feltettem egyszer vettem le másfél év alatt. Aztán kinek a pap kinek a paplan
Ha nsm sűrűn huzigálod, és nem rázküódik a mtoor, tényelg jó a merev rugós is.
Keresek, 2001-2005-ig originál, gyári aprilia rs50-et elfogadható áron.Képekkel légyszi!
Nekem példáu kemény pipám van, szigetelő gyűrűvel, és semmi gondom vele. Nem rezonál, sőt alig lehet lehúzni.
És ezekből a gyertyapipákból nincs jobb , vagy sport ? mindegyik ugyanazt tudja ?
Gumis, ne merev és bogyós, ne rugós pipát vegyél.
Ja és hozzáteszem 2003-as motornak a hengeréről van szó..
És még bejáratós a dugattyú!
Bemész egy autós, vagy motoros boltba és veszel egy NGK 5k ohmosat 1000 ft-ért.
Köszi a válaszod. Megvan a hiba , úgynézki , hogy a gyertyapipa meghalt. Nem kattan bele a gyertya, hanem csak ott lóg benne . Ezért indult nehezen mert nem kap elég áramot. Szerintem. Most apámmal sufniztunk valami , de egy idő után kéne egy pipa... bármilyen jó ? Vagy valakinek estleg eladó.. ?
Szia!
nekem is volt hasonló, betoltam, apum ráhúzott, kipörgött 12-ig és utána jó volt... neked ilyen akciót nem ajánlok 300km-es cuccokkal de picit túráztasd melegen meg húzd neki egy picit, hátha jobb lesz :)) remélem segítettem, üdv!
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy ti honnan rendelitek a motorhoz(AM6) az alkatrészeket, internetes boltot ajánljátok?Előre is kösz!;))
Üdv!
Rs-em most kapott egy komplett blokkfelújítás + hengerhónolás , dugó stb. 300km-erig pöcre indult minden fasza volt , egyik nap nem akart beindulni.. gyertyát cserélgettük 8-asra , mert NGK 9 es van/volt benne. Akkorsem akart beindulni . :( Karbit szltszedtük .. kitisztítottuk.. és akkor 8 as gyertyával beindult. De minden full új benne , elvileg pöcre kéne indulnia , még szivatót sem kellene használni , de azzal is alig akar beindulni... valaki tipp ? hogy mi kéne bele.. vagy mit hogy kellene..?! köszi
szasztok skacok..
Valakit nem érdekel zsír új vertex dugattyú kb 100km van benne és hozzá nicasilos henger 40,25mm még rajtavan az rs-en csak szeretnék egy 80-as szettet.
Ha valakit érdekel írjon..
eres012345@freemail.hu
Rendben..köszi.
Habár még sosem szedtem szét és azt sem tudom mit keressek de megpróbálom megoldani.
ha a meghajtó rossz az kb. menyibe kerül
Igen, de, ha a meghajtó rossz az nem pár ezres tétel.
A spirált csavard ki a meghajtóból és kézzel forgasd meg a spirált, ha mozog a mutató, akkor a meghajtó a rossz, ha nem, akkor a spirál.
50-eshez és 70--eshez is ugyanolyan KMspirál kell.
ohoóó :S DItech. :-)

levegőnyomás mérőt nézd meg, ha nem az, akkor üzemanyag szivattyú lehet le van levegősödve.
Helló. am6 os blokkhoz keresek sport hengert 50-70ccm ig !
Srácok itt az idő nagyobbra ülni
link

gyertek és alkudjatok
*kipufogórendszere :D
Nézd meg, hogy biztos a spirál a rossz, mert ha a meghajtó, akkor 10-ből nem jön ki.
Sziasztok!
Valakinek nincs eladó 1999-2005 közötti RS-hez gyári kilencvenedszere?
Köszönöm a segítséget! de van még egy olyan kérdésem,hogy az 50-es és a 70-es be is ugyanolyan kilométerspirál kell.Most akarok venni egy ilyen motort mit érdemes róla tudni még.
Helló.Igen ki tudod cserélni,pofon egyszerű!És,ha ügyes vagy 1-2 ezer forintért találsz hozzá.