Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló érdeklődnék hogy alaktrészt (Első-hátsó lánckerék lánc) hol találok olcsón mindent egyhelyen? a válaszokat előre is köszi!
for sale
Helló.Nem tudom milyen a dugó,mert nem szedtem széjjel.Állítólag felújított motorról van szó.
nem vagyok szakértője ennek , de szerintem a porlasztódal van valami, talán sok cuccot kap ( nézd meg a gyertyád, ha fekete a vége és benzines akkor szerintem az )
ÜDV.! APRILIA RS 50 HEZ KERESEK GYÁRI 50 ES HASZNÁLT JÓ ÁLLAPOTÚ HENGERT! ÉVJÁRATOT NEM TUDOK PONTOSRA MONDANI !

De ilyen mint ami a képen van!
Sziasztok!

Újonc vagyok itt a fórumon, olvasni olvasok egy ideje, de eddig nem szóltam hozzá. HA5MI barátomat már ismeritek itt a fórumon.
Egy olyan problémával fordulok hozzátok, hogy szükségem lenne 2004es RS50-re tükörtartóra. Eldőlt egyszer a moci, és letört a bal tükör. Nagy mázli hogy csak a 2 csavarral rögzített gömbcsuklós műanyagtalp tört el, így csak azt kellene cserélni. próbáltam már sokféle ragasztóval, rendszeresen elengedett, szóval muszáj cserélni. Van esetleg valakinek eladó darab?

Üdv, Robi
Üdv. valószínű neked is hasonlóképpen néz ki a dugattyúd..
olajszivattyú működik, de pluszba teszek egy picit a tankba is, inkább kapjon többet, mint keveset..
Azt is megnézhetnéd, hogy működik-e az olajszivattyúd.
Kivéve ha beljebb ütöd egy mm-rel. Ez sem szakszerű szerelés.
Sziasztok!Az RS 50-esem 7200-nál többet nem pörög és 70-től többet nem megy.Ilyenkor mi lehet a baja?Az áttétel 12-40-es.Ha valaki segítene megköszönném!
Vagy lehet az O-gyűrű is rossz a távtartó alatt.
szagszerűtlen szerelésel kb azonnal tönre lehet tenni a vadiúj szimmernget is, illetve, ha az alőző volt valami hulladék, megdarálhatta a főcit, és ha íg y van, akkor azon semmiylen szmmering nem fog tömíteni.
2 hónapja volt hasonló probléma hogy váltóolaj keveredett az üzemanyaggal, akkor szimeringcsere történt. Lehetséges hogy megint keveredik?
Kompressziót nem mértem, sokféle olajjal hajtottam, többekközt..
Dugócsere fúrással, továbbá nem volna baj, ha a légyszűrő szűrne, és kapna benzint is a váltoolaj helyett:)
Akkor sem nézhetne ki így, meg ahogy nézem sok koksz is lerakódott a tetején. A gyertyakép sem valami jó, úgyhogy szerintem karburálási probléma is lesz, vagy nem elég jó minőségű az olaj amivel hajtod, és az rakódik le mindenhol. A fúrás viszont szerintem aktuális lesz. Kompressziót mértél mielőtt szétszedted?
bizony volt fúrva, pedig 8 hónapos, csak azóta került bele kb 3000 kilométer.
Ez a dugó nem éppen 8 hónaposnak tűnik, meg a henger is elég ramaty így ránézésre. Volt fúrva mikor belekerült az új dugó?
értem, opcionális megoldásként félreteszem, viszont szétkaptam, és ez tárult elém.

A motor járásakor a kipufogóbol szabályosan égett műanyag szag jön..
Dugócsere furással + gyertya megoldaná?
Hello, mennyit ér egy RS50-hez jó hengerszett, hónolni kell csak az új dugó előtt.
Velemenyem szerint megtellt a kipud dzauvaval, ami a vegen lefolytotta a mocit. Mikor beindult meg lehet, elkezdett izzani azert fustolt. Meg kellene probalni kiegetni szerintem.
Halihó. Segítséget szeretnék kérni hibakiszűréssel kapcsolatban.
Minap 3 km erős igénybevétel után fékezéskor lefulladtam, mintha elfogyott volna a benzinem. Belenéztem a tankba, félig volt, itt gondoltam hogy nagyobb a baj. Megálltam, kegyetlen büdös szaga volt a gépnek, majd körülbelül harmadik tolásra beröffent, irdatlan füsttel ( annyira hogy autósok megálltak, mert azt hitték ég ) De a kipufogóból jött.. megjegyzem a füstöt soha nem éreztem még ilyen forrónak. Járattam, a füstölés 10 perc után elmult, most pedig mintha mi sem történt volna.
Megjegyzem, utóbbi 2 hétben folyamatosan épült le a teljesítménye, normális olajat és benzint kap, ez biztos nem lehet baj.
Főtengelyszimering 1 hónapos, dugattyú 8 hónapos, nemtudom mennyire játszik szerepet..
A lényeg az lenne hogy a füst mitől jött, miért állt meg a motor, és hogy mit kéne megnézni\cserélnem rajta.

Előre köszönöm a jó szándékúaknak.
YC
Gyűrűzés után sem lesz olyan jó erőben és még előfordul hogy melegedni is fog.
Új dugó,fúrás,meg új tömítés a hengerfejhez :)
Rendben lefotózom amúgy jó állapotú semmi baja 1770 ft még rá a posta