Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helo. mostanában vettem egy aprilia rs 50 es motort és az lenne a bajom vele, hogy csinál olyanokat, ha megállok néha a motor megáll ( vagy magátol vagy esetleg csak lefulladok vele, változó ) majd nem tudom ujra indítani simán önindítóval, csak betolni tudom. ez miért van ? mert miután ujra beindult és mentem vele és leállítom, utána önindítóval is működik :S
Az miért van ,hogy van 80as és 120as km/órával szerelt RS-ek ? Lenne valami különbség 2 motor közt ? Pusztán kíváncsiságból akarom megtudni,mert az enyémen 80ig skálázott óra van és legtöbb amit láttam az 120ig van skálázva.
Ha esetleg valakit érdekel....
Aprilia rs 50/70 csere is...
http://www.kepesmotor.hu/april...
Semmi gond majd szólsz és postázom
Most 12 órában dolgozok reggel 6 -tól este 6-ig, úgyhogy nem tudnám átvenni a postán és nem is tudok megkérni rá senkit, hogy vegye át, sajnos. De szólok mikor tudom majd átvenni. Ha minden igaz, akkor 1-2 hét múlva, de több mint valószínű annyi se. Remélem aktuális lesz részedről akkor még, félre tennéd nekem? Sajnos nem tőlem függ, hogy mikor kapok szabadnapot.
Szia Sanyi 502 ne haragudj hogy ilyen későn írok a lámpa ügyben semmi időm és lehetőségem enm volt nezt közelbe kerülni nézegettem a képeket sajnos engem ilyen lámpa érdekelne csak két izzósba de már sikerült venni ismerőstől nagyon szépen köszönöm a képet.
Van valakinek eladó 16-os karbija ?
Köszönöm, de annál találni olcsóbban is. Minden jót!
Van hozzá kuplung konzolom kar nélkül 4500ft Van kuplung kar is de csak újban 3500ft
Üdv!

Tudtok mondani pár jó webshop-ot ahol RS 50-hez lehet rendelni cummókat? Előre is köszönöm! ;)
Ehhez a fajtához, csak már nem ennyire polír állapotú. :) Nem az enyém a motor, nem tudom az évjáratot.
Milyen évjárathozz kellene? Mert van belöle legalább 3 féle konzol
Rendben küld a cimed az email cimemre és postázom.Email: firegyula@citromail.hu
Új RS gázbowden 2000 feletti évjárathoz
Sajnos nekem nem jó...
Akit érdekel jelezze!
Hi! Aprilia RS 50-re keresek kuplungkar konzolt. Karral is érdekel, de az még használható. A konzolomból tört le egy kicsi. Ha valakinek van gyári, kérem árral, képpel jelezze. Köszönöm!
írtam ;)
helo engem érdekelne a 21-es dellorto karbid ,tudnék adni cserébe egy 16-os dellortot!
Ha érdekel irj bohner94@citromail.hu és küldj egy telefonszámot!
Akkor nekem csak úgy jó, hogy 5000Ft max., postával együtt. Nincs több pénzem, és nem is lesz.
Eladó Malossi MHR hengerszett + főtengely + karburátor, újszerű állapotban, 10-15 km van benne.
Igény esetén tőcsavarokat is tudok adni.

115.000Ft
Csak utánvételesen postázok.Kb 1200 a posta.
Sziasztok!

Eladó lett a motorom, ha esetleg érdekel valakit, vagy tudtok valakit aki keres ilyesmit, akkor zaklassatok nyugodtan :) Tudom nem Aprilia, de egy azon blokk van bennük, szinte testvérek :)
http://www.kepesmotor.hu/rieju...
Hali mindenki!
Van egy eladó kipufogóm RS 50-re (legújabb 2006-tól).
Pár napot használt, sportkipufogóra váltás miatt eladó.
Akit érdekel írjon, árban megegyezünk, képet tudok küldeni! :)
Jó! Ha lehet előre utalni, akkor nekem jó. Adj egy számlaszámot e-mailben és utalok. Egyrészt mert többe kerül az utánvét mint amennyit ér az a szar fogaskerék, másrészt megbízok benned mert vettem már tőled alkatrészt, tudom hogy úgy is elfogod küldeni..
Sziasztok, van egy dellorto 21es karbim, 50es gépen van,ezért elcserélném gyári karbira egy az egybe !