Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!
Van egy 96-os Aprilia RS 50 extrema-m, mennyit kell fújni a gumikba? A hátsó villán annyit találtam hogy 1.9 ATM meg 2.0 ATM, de nem tudom hogy ez mi lehet. Talán ez lehet a nyomás, de nem tudom hogy megegyezik-e a bárral?
Bocsi nem ide szerettem volna irni
Sziasztok!Valakinek van eladó rs 125-e 2004-es körüli?
üdv. valakinek van eladóba valami tuning kipufogója?
A kuplung felőli oldalon van a vízpumpa fedele amit 3 csavar rögzít. Az alsót kitekerve maradéktalanul kifolyik az összes víz.
Szia!
Tuning csövet mennyiért adod?
Köszi szépen!
Meg is oldottam a villogást.
Szerencsére nekem nem kell motorszerelő, mert megcsinálok magamnak mindent.
Sziasztok.
Valaki megtudná mondani hogyan kell szakszerűen leengedni a hűtővizet? Van valami csavar vagy szedjem le a szívócsövet és folyassam ki? Csak ugye akkor marad 1 kevés a hengerben is.. azt keverjem össze az újjal?

Sajnos nem volt aksi a motorban és minden a fesz szabályzóra van kötve index/lámpa stb... Így néha pl: Index/féklámpánál gyengül az első lámpa.. gondolom nem bírja + olvastam hogy ez nem igen egészséges. Az lenne a kérdésem hogy a 12V-s akkut hogy kössem be? elég ha vezetékkel rákötöm a fesszabályzóra ?
Plusz-t a Pluszra Minuszt a minuszra vagy kell esetleg valami valami közé?
Erre az Rs-re lehet bukógombát rakni úgy hogy ne keljen az idomot,meg a vázat átfúrni?
Igen.
Adatlapodon lévő email címed írhatok ?
3500Ft.
De egyébként mennyiért adod ?
Sziasztok!

Úgy volt, hogy eladom a gépsárkányt, de mivel mindenki bagóért akarta elvinni, ezért inkább megtartottam.

Viszont most lenne egy lehetőségem amit nem szeretnék kihagyni, ezért most aztán tényleg apró pénzért adom (viszont csak ebben a hónapban!).

Tehát ha valakit érdekel, itt látható a hirdetés.

Üdvözlettel:
Sgab
Helló!

Kötelező szervizeket jelenti. A márkaszervizbe kapcsolják ki a jelet ha beviszed felülvizsgálatra. Egyenlőre csak indításnál fog villogni, majd utána elalszik. Aztán majd égni fog folyamatosan, de ha szeretnéd és nincs már rá garancia vagy nem érdekel a garancia, akkor te magad is kitudod kapcsolni:

- Összes megtett km -re váltasz a műszerfalon.
- Benyomod a MODE gombot, és tartod.
- Leveszed a gyújtást, majd utána vissza teszed a gyújtást, de közben tartod a gombot!
- Addig tartod amíg el nem tűnik a villáskulcs.

Ezzel valószínű ugrik a garancia, de cserében nem villog ott neked.
Köszönöm!
Heló,sajnos az nemjó az enyémre :S de azért köszi
Üdv!
2006-os Rs-em van, 7666km-el vettem. 3. motorozás után amikor megálltam, majd ráadtam a gyújtást bevillant a villás kulcs jel. 7706km volt akkor benne éppen. Majd utána kialudt.(néha bevillan, azóta 1-2km-t mentem vele) Milyen szervizelésre utal a jel vagy pontosan mi a jelentés? Előre is köszi!
Srácok!2002-es Rs 50-esre lehet bukógombát rakni?
Eladóvá voltak motoralkatrészeim:
2 főtengely, gyári kipufogó,erősített kuplunglamellák,turbokit sportkipufogó!
Helló!
Nem tudom az rs-en milyen fékmunkahenger van,de nekem egy ilyenem lenne mint a képen.
firegyula@citromail.hu
Kérhetnék emil címet?
Még mindig keresek eladó hátsó fékmunkahengert !Ha valakinek van eladó az jelezze.