Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Új van ,digitálishoz.
Nekem van hozzá gyujtás alaplapom újban 16000ft bontva 12 000ft+posta
Köszi szépen a válaszokat, de lehet hogy megtaláltam a megfelő megoldást.
Bi xenon szett lesz!
Helló!
Valakinek esetleg nincs elfekvőben egy rs 50 műszerfal? Vagy elég lenne csak a km-óra rész is..
És kéne még egy hátsó féknyereg..
akinek van szóljon...
köszi..
http://italmondo.hu/components...

Ilyen gyujtást keresek használtan. akinek van kérem jelezze erre az e-mailre: gericsi56@gmail.com

Köszi
Én 35/35ös halogén izzót vettem bele és nekem bejött!
Helló mindenki RS50 em van és szeretném megültetni az elejét (kormánypogácsánál teleszkópot feltolni picit) ez lehetséges bármiféle átalakítás vagy esztergálás nélkül?
Köszönöm de nekem nem érné meg erre a motorra elcserélni, sajnálom, ha ilyen fajta is , akkor csak csilli villi álapotú érdekel, köszönöm, szia
csuszva lett vele, motorikusan teljesen jó állapot, fogaskerekek, lánc vadonatúj
Természetesen érdekel, de szeretnék többet tudni a gépedről. És képet is szeretenék róla látni. üdv
aprilia RS50(2002) motorom eladó sorba került! csere érdekel: bármilyen: 125ös kétütemű enduro/crossra!
van egy 2002es darázshátu RS50em! ha érdekel írj
Hello, kifogástalan Aprilia sx 50 supermotomat elcserélném szintén jó állapotú rs-re. Unom már a supermotot. Leo vince van rajta nagyon gyorsan és megbízhatóan megy.
Sziasztok,
Hol lehet venni alu hengert? Van Pesten bolt, vagy a webshop lesz a baratom?
Nekem van hozzá hátsó ülésem gyári hibátlan 15 000ft van hozzá utángyártott is müanyagból 10 000ft
Üdv!
Segítséget szeretnék kérni tőletek!
Van egy 50-es Scarabeo-m (2005). Semmi előzmény nélkül megállt, azóta nem indul... Szikra, üzemanyag van, gyertya lucskos.
Valaki ötlet?
Keresek hátsó ülést rs-hez! Az új kasznishoz!
2006-tól felfelé bármelyik évjáraté jó !
Előre is köszi
Engem érdekelne a hátsó ülés!
Ha megvan még akkor az ára is!
Elérhetőségem 06306534955 vagy küldj egy számot amin eltudlak érni
Köszi
Emgem érdekelne a hátsó ülés !
Ha megvan még akkor az ára is !
Elérhetőségem 06306534955
Előre is köszönöm
AM5 és AM6 főtengely között van különbség?
Keresek,Am6-ra öninditót!
sziasztok rs 50 be milyen blokk olaj kell tudna nekem valaki segiteni?
Vegyél bele BA20D 45/45 Wattos halogént. Motoroswebaruhaz.ho-n pár száz Ft.
Eladó visszaalakítás miatt Minarelli Am6 os blokkra való Malossi mhr team 80-as hengerem. Nemrégiben újan vettem a motorhoz! (az új ára 100 fölött volt) 700 km-ert mentem vele tehát még épp hogy csak be van járatva és A-s dugó van hozzá! Nagyon keményen ment! Az egyik legerősebb henger amit átalakítás nélkül rá lehet tenni a blokkra (22le 12500rpm) ui: eladó szintén újan vásárolt dellorto 26-os karbim szívócsonkal együtt! A henger ára 32000 ft A karbi ára 8000 ft A kettő együtt 37000 ft Hívj vagy írj Megeggyezünk! tel:0620/9564824 nagy1122@freemail.hu
Mivel lehet kiváltani a gyári BA20D 35/35w-s izzót, olyanra amivel normálisan lehet látni a vaksötétben és a lámpa nem olvad szét?

Előre is köszi az ötleteket!