Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello sanyi
fenykepet tudnal mutatni rola? es az excenter milyen allapotba van? postaval egyutt mennyibe kerul?
Nem kell levenni jobb kisablakbol lehet cserélni ...bal indexnél van a viztartály kupak első űlés alatt az aksi
Hello azt szeretném kérdezni hogy gyertyacseréhez le kell venni az oldalidomot? és hol van lehet utántölteni a hűtős és merre lehet rajta találni az akksit? előre is köszi! :
üdv segitség kellene ezt a hengert most meggkellene furatnom vagy csak gyürüzni a henger nincsen megkopva!
Nekem van hozzá hátsó felnim excenterrel együtt 8000ft
Nekem 68-as volt benne.Lecseréltem 70-esre és így most jó.
Kérdésem lenne karbi fúvókával kapcsolatosan.
Dell'orto sha 14-12 -es karbi van rajta 62-es fúvókával, viszont az alapjárat nem az igazi.
Nagyobb fúvóka kellene?
Mert lehörög, ha nem húzom a gázt neki...
Köszöntem :D

ha lesz rá időm megnézem ! :D
Aztán még az is lehet, hogy benne van a kipufogó könyökben a fojtókúp........ ha valami újonnan vett kipufogó akárwebshopból, amiből nem szedték ki, akkor nagy valószínűséggel az.
köszi megprobálom
szia nekemis volt ilyen gondom mindent kicseréltem a motoron mégse ment 8000fölé aztán kipufogot cseréltem és megoldota a problémát javaslom probáld ki másikal ha van ismerösöd kérj kölcsön egy kipufogot.énse gondoltam hogy ez tud ilyen gondot csinálni de tud.egy probát megér
Srácok!Csináltam facebook csoportot:http://www.facebook.com/groups...
hali énis ilyen problémával álok 8000 felé a istenek nem pörög fell de 8000 is csak 4 ig és minden tiszta minden jo de mégse pörög
Na oké, de tisztán sav nem fog folyni belőle, meg ne mond már, hogy a szilikon cső nem bír ki ennyit.
Eladó Giannelli végdob, 3 csavaros!

ár: 15000 Ft

atta916@freemail
06 30 938 5629
?!? Feltöltött állapotban elektrolit ( víz és sav keveréke)és ólom található az aksiban lemerült állapotban pedig ólom szulfát és kevéssé savas elektrolit, de tiszta víz sose.
Az akksiból soha nem fog neked sav folyni, csak a desztillált víz, mivel mikor savazzák a cellákba inpregnál maga a sav.
Helló! Igazad van, én írtam rosszul!
Nincs kéznél olyan mérő, amivel pontosan le tudom mérni és mivel mm-ről van szó, nem mindegy, hogy 4 vagy 5 mm:)
Ezen csak sima víz folyik ki, nem az akkuban lévő sav vagy micsoda?
Esetleg meg is mérhetnéd, ha már kéznél van, de szerintem 4mm-es belső átmérőjű cső kell. Én poliuretánt tettem rá, de amit éppen kapsz, az jó hozzá. Nem hinném, hogy a víz károsítja valamelyiket is
Tudja valaki, hogy hány mm-es cső (és milyen) kell egy Varta akku túlfolyójához (most vettem észre, hogy hiányzik az elvezető cső). Köszönet
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem! láttam most a neten egy eladó apriliát ami 1989es évjárat, ami nekem van az 1998as...
alkatrésznek venném meg lényegébe, legjobban a hátsókerék kellene kompletten! excenterestül meg mindennel :)
jó egyáltalán bele vagy ne adjak ki érte pénzt?
Szerintem meg Motul 300v Factory Line 10W40 4T olajat a váltónak, ez sem olcsó, de ég és föld különbség vele a váltó működése, nem hittem el, amikor beleraktuk. Itt is mondogatták többen, de egy hollandiai Aprilia mérnők ajánlotta. Ha olcsóbbat akarsz, akkor pl Shell Advance Ultra 10W40 4T, az is jó.
igen leszerelhető a hangtompitó!A gyerta fekete volt és a kipufogó csonknál prüszkölte az olajat!
A hang tompító leszerelhető? A gyertya hogyan nézett ki? Esetleg kuplung oldali szimering is lehet. Ha katalizátoros az is eltömődhet.