Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!Keresek am6ra öninditót,olcsón!:)
Üdvözletem az uraknak!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy mi lehet az oka, hogy a kipufogó csonknál folyik az olaj? Mi erre az orvosság?
Köszi előre is!
Üdv
hanyas? és mennyi?
Meg-meg !
rs 50 am3 blokk egyben karbival 25000 tel 209238057
nekem is 60/55-ös volt benne most 45/45-ös van és azzal jobban világít
Esetleg milyen watt számút tegyek bele amit el is bír?És hogyan alakítsam a szoknyáját?60/55-ösvolt benne de a foncsor egy kicsit megolvadt.
Szerkessz bele autó égőt. Nekem az van benne, halogén már 3 éve, és semmi gond. Bírja a generátor. Semmi gond, és látok is. Kicsit kell alakítani az égő szoknyáját, de nem nagy mutatvány.
Sziasztok!Aprilia rs 50 -em van 1996-os a szívlámpás.De sajnos a lámpával nem sokat látok.Esetleg valami tipp,hogy mit csináljak vele vagy milyenre cseréljem le?
Rendben, köszi :)
heló megvanmég a hengered?xmen67@citromail.hu
heló érdeklődnék megvan e még a hengered?
Tudok segíteni, de akkor térjünk rá amikor esedékes lesz.
Tuji!

Régebben volt téma égéstér átalakítás.
Tudsz-e benne segíteni? Most lesznek lehetőségeim, marógéphez jutni legkésőbb nyár elején, május fele fogok.
Ha segítesz:
Milyen méretek kellenek hozzá? Gondolom kép kell a hengerfejről. + hengerről milyen méretek kellenek?

Köszi a segítséget!
lesz rá garancia
ilyenhez rendeltem de már nem kel
06705911723
Sziasztok,Gömbi rs-re keresek gyári légszűrőt,meg önindigót!Köszi
hali! aprilia futura,rs 50 96-os alkatrészek eladók!telefon 06304906559
Elvileg a kulon olajzas mukodott tovabb, csak nem benzinnel keveredett. Mondjuk nem tudom, hogy viselkedik a 2T olaj gazolajjal keverve.
Üdv! Az ár megfelel,ha valóban jó Aprilia RS50(2002-es)-re!
Postával együtt kb.11000 ft!Tel.sz.:70/377-3003
A többit telefonon megbeszéljük!
Szia! NT
Megnézem én de csak estére tudom megmondani
Lehet, majd ha hoznak egy rs-t akkor megnézem, hogy hova is vezet az a kábel.
Ha volt kenése akkor megúszhatta.
Szerintem, ha nincs akksi akkor erre kell kötni a féklámpát
Néztem egy kapcsolási rajzot, ott is jelen van a dolog, de nincs mellé írva mire szolgál.
Én sok rs-t (50ccm gömb) szedtem szét, de én sem tudom mire való az a csatlakozó.