Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mennyit szánsz a motorvételre?
Szerintetek gyári állapotú SHA 14 12-es karbiba érdemes nagyobb fúvókát rakni vagy semmit nem javulna a dolog? Nem is tudom, most hirtelen, hogy gyárilag mekkora van benne alapból. Javítana a teljesítményén?
Van valakinek eladó gyári kipuffhoz szilent (gumibak), esetleg tudja valaki, hogy milyen autós alkatrésszel lehet kiváltani? M8-as csavar megy bele.

Keresek még Arrow, Gianelli vagy LV v6 kipufogót, jó állapotban, ha valakinek van eladó, akkor az szóljon vagy küldjön képeket és árat a gurabli kukac gmail.com címre.
Köszönöm!
Az elsőlámpát boltoljuk már el. Ez a képen látható lámpa ami 8ezres?
aprilia rs ,rx,red rose 50 komplett gyujtás ,rs 50 fejidom+lámpa,20-as delortó karbi eladó
szacsomotor@freemail.hu
aprilia rs ,rx,red rose 50 komplett gyujtás ,rs 50 fejidom+lámpa,20-as delortó karbi eladó
szacsomotor@freemail.hu
Köszi, már kaptam.
Itt lesz a kép a lámpáról.
Nekem van hozzá vadi új 4500ft+posta!
Szivesen!Ha bármi kell szólj nyugodtan!Amiben tudok segitek!
Alapjárat állító csavart keresek sürgősen SHA 14 9M karbihoz!
Fontos lenne!
Sziasztok!
Nincs vkinek elfekvőben 2003as rs-hez km/h spirál?SÜRGŐS!
Helló! Azt nemtom, hogy ehhez a típushoz milyen kell, de nekem van egy DellOrto manuális (bovdenes) szívatóval 7000-ért. Ha érdekel lefotózom, és küldök képet.
Helló Sanyi 502!
Az indexlámpát megkaptam,frankó most megint.
Köszönöm.Üdv:zozo6465
Rendben várom .
Sziasztok!

Valaki tudna ajánlani egy rs 50 biaggi replicához 17,5-ös karbit? Esetleg linket hogy melyik boltból érdemes megrendelni?!
aprilia rs 2007-es alkatrészek eladok.
képeken látható árakkal!
érd:spmito@freemail.hu-ra lehet
Oké holnap lefotózom van kábelkötegem is hozzá
Szia létszi küldj képeket a lámpáról meg ha van hozzá foglalat arról is meg ha van kábelköteged az is érdekelne emailom: kadar45@freemail.hu
köszi.
Jelenleg nincs sajna!
Szia! 21es karbihoz nem tudsz fém szívótorkot?Am6-hoz kellene.Vagy esetleg cserébe adok gyárit membránnal együtt,5ezer km van benne.
Ha,valakit érdekel írjon!
Sajnos az messze van nekem,a másik dolog hogy annyi pénzem nincs rá :S de azért köszi.
Nincs ilyesmim most sajna!