Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is csinálta ezt, nekem a légszűrőház és a karbi közti gumi csonk volt elöregedve, ott szívott falsot, melegen 6-7 ezer környékén szórakozott.
Az az új gyertya doboza amit adtak az apriliában.
Igen már mondták a fals lehetőségét, amint lesz időm lecsupaszítom és átnézem.
De ez még mindíg nem magyarázná, hogy miért csak bizonyos idő után csinálja
Ez miféle gyertya? mert nem Ngk br9es aminek a doboza mellette van az tuti. Amúgy a színe egész jónak tűnik. A hidegebb idő miatt inkább 8-as kellene már bele amúgy. Azzal kellene megpróbálni. Szerintem falsolhat valahol.
Így nézett ki a gyertya amit kiszedtem belőle.

Én nem, az előző gazdáját nem tudom...
Arra már rájöttünk hogy csak akkor csinálja mikor bemelegszik rendesen.
nyúltál a karbihoz?
Próbálgattam mindenhogy de egy bizonyos idő után elkezd szarakodni..
Szia!
ha nyélgázon mész állandóan, elszegényedik a keverék, és akkor csinál ilyeneket.. játsszál picit a gázzal, hagyd néha lepörögni meg sokat gyorsítsál vele, akkor jó lesz. Ha nem akkor más a baja.
Sziasztok!

Segítsetek!

2003-as RS 50, alig bírom beindítani, bemelegítem szépen, kiérek vele a faluból, pár 100m után el kezd dadogni...
Nyél gáz, mindegy hanyadikban és mintha rugdosnák hátulról, egyszer van gyújtás egyszer nincs, és ez másodpercenként váltakozik.
Gyertyacsere megvolt, de ugyan olyan...
mert nekem menet van a karbi végén,és a sportlégszűrőn is menet van és rákell tekerni,csak nemtudom h jo e!de remélem h jó!meert gyárit akarok!
Köszi!
Rá lehet,nekem 21-esre is ráment.
Sziasztok,rs nek a gyári légszűrőjét rá lehet rakni dellorto 19es karbira?ha nem akk valahogy nem lehet megoldani?köszi
Csak óvatosan!
Én így jártam!
Okés! am haveromnak kell ... megkérdem tőle és majd írok !
Nekem van hozzá gyári légszüröházam 10 000ft Van új inditó motorom 17 000ft
Nekem van hozzá vadi új 8000ft+posta.
Aprillia Rs 50-80ccm et keresek!
vagy Aprillia Af1!
amim lene érte:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/lifan/lifan_lf125t-5926164
é
rd: kiscsende@freemail.hu
06302467370
Hello!Írd meg az e-mail címed beszéljünk!
Uhh értem, köszönöm. És ha a kimenő vízcsövet lehúzom, akkor azt ujjal ki tudom tapogatni, vagy annál beljebb van? Ma cseréltem bele fagyállót, gondoltam megnézem van-e benne, de sem a hengerfejben sem a csőben (így már értem ott miért nem) nem találtam. Le kéne szednem a hengerfejet? Köszönöm amúgy a válaszokat.
Termosztát a hengerfej belső felébe van csavarozva ,2db 4-es csavarral a kimenő vízcsonknál .
Hengerfejben, a vízcső csatlakozása alatt.
Sziasztok! Tudnátok segíteni abban, hogy a termosztát az AM5-ös blokkon hol van? Köszönöm!
Sziasztok! Valaki nem tudod km meghajtó csigát eladó?
Alapjárat jó.Csak tudod az a furcsa hogy nyáron nem csinálta ezt,csak most hogy picit hüvösebbek a reggelek.Jah és köszönöm a gyors választ!