Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem van egy nagyon szép.Nézd meg az eladó holmiaim között.
Sziasztok,keresek ELADÓ rs-t Szolnok környékén,max 50-60km-es körzetében !
csá
nincs véletlenül valami fasza dellorot 24-es karbid automata szivatos?
Írtam privit
Igen ez a bowden 2000 évj. utáni rs-re való.Nekem van extremához jó állapotú bontott ha gondolod elcserélhetjük.Egy az egybe ha megfelel.
Küldj már át képeket hogy mik vannak részletesen emailbe ha tudsz!Érdekellne kompletten az egész.Email cimem.: firegyula@citromail.hu Köszi elöre is.
A lámpa kompleten 8000ft egy motorhibás rs lett szétbontva.A kerekeket oldalidomkat elsöülést és a blokk már nincs meg,a töbi egybe ha kell 25000ft eladó.
Nekem van arégebbi 98.-as évj. lámpám 12 000ft
Elsö lámpát mennyiért adod!Mik vannak még?
Nincs sajna!
az alakja hasonló de nem két izzós hanem csak 1. nagyából a többi megegyezik.
eladó sincs?
Sajna nincs ilyesmim!
A helyzet az hogy nem tudok mit rárakni...
Mindenképp kell a gyári amit felrakok helyette.
Szia! Esetleg nem eladó a gianelli végdob?
Esetleg neked nincs ilyened?
Amit vettem tőled sportlégszűrőt adnám érte.
És a gianelli carbon végdobomat nem tudnád becserélni egy gyári végdobra?
RENDESEN beállított motornál nem. Ha alapjáraton sokal a motor akkor az alapjárati fúvóka a nagy. De ez egyértelmű.
Ilyen volt?
Mi a baj vele?
Az énfélémhez valami ilyesmi kell!
Srácok EZ a gázbowden milyen RS-hez való?
Sajnos berendeletem,de baromira nem RS-EXTREMA-hoz való!
Felvettelek! Holnap délután (meló) egyeztetünk!
aprilia rs első lámpa szép állapotban=22e
2db légterelő=10e
érd:spmito@freemail.hu-ra
Hát, lehet, akkor hogy jobban jársz más valakivel, mert legalább egy hétig sajna nem tudom lefotózni és elküldeni. Gyárilag állítólag két féle karbival szállították a 99-05 modelleket, az SHA 14-12 vagy PHBN 12. Az utóbbi állítólag jóval jobb, de ezt csak mások tapasztalatából mondom, mert én még nem próbáltam. Mondjuk nekem nagyon szépen muzsikál most az SHA-val, gyári henger, kipuff, semmi tuning, és gyönyörűen megy, megbízhatóan, keveset fogyaszt... Mondjuk nem száguldozok vele, a kb 80 kilómmal úgy 75-80 körül megy a saját órája szerint, ami valóságban inkább 70 lesz.
Nem is tervezek semmi mást változtatni, csak a karbit és idővel egy másik kipuff, Arrow, LeoV vagy Gianelli, ami majd annak is függvénye, hogy milyen árban jutok hozzá.
wvgvr6@hotmail.com
akár MSN is...