Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így ezt értem, köszönöm. De az is normális, hogy forgatja az önindító, és egyáltalán nem is durran semmit?
Nagyjából az a magyarázat, hogy hidegen a motor keveset kap. Dúsítani kell a keveréket, hogy teljesítményt tudjon létrehozni a motor. Alapvetően üzemmeleg motort illik beállítani. Ha hideg motorhoz állítod be gond nélkül indul hidegen is, de melegen belefullad a benyába.
Én tuning szempontjából mondom. Se a rövid se a hosszú nem jó. Persze ezt ki kell próbálni. Tölcsér az érdekes téma. Amit lehet kapni a PHBG 19-hez mindet végig próbáltam aztán a saját tervezésűnél maradtam.
Ha hosszú, akkor le lehet vágni, ha rövid, akkor meg cumi van, igazából túl rövid ne legyen, mert az összefogatás cinkes, a légszűrőhöz meg csináltatnom kell tölcsért, amit a szívócsonk alapján tudok.
Hm értem. Ne nézzetek hülyének, csak nekem is AM blokk van benne, azért ide írok, úgy gondoltam ez a legjobb. Szóval szerinted azért lehet ilyen, mert a hideg levegő meg miegymás miatt nem tud normálisan égni? Amikor elsőre betolom, pufog párat, de ha a gázt húzom, akkor sem indul...normális ez tőle?
No de hát a szívócsonk hossza sem mindegy.
Utcára beállított motornál illik szívatózni. Az RS-t még melegíteni is kell.
Á értem, köszi . Egyszerűen leveszem, felakasztom mondjuk dróttal valahova oda ahol nem gyullad ki semmi, és kívülről melegítem?
Az sem biztos, hogy egyáltalán kell...csak az elején nagyon nehezen indul, nem tudom mi lehet a baja. Az önindító kerepel, az forgatja, de ilyenkor inkább tolom, akkor általában másodjára indul, elsőre írtó gyengén, és ritkán pöfög. Szerinted mi lehet? Vagy szimplán már hideg van, és rá kéne húzni a szívatót?
Szisztok!

Sürgősen vásárolnék szívócsonkot, rs 50 hez. Dell'Orto 25-os karburátorhoz, nem számít, hogy beletolós, vagy gumitoldásos, gyári vagy épített, belső átmérő 25mm, külső 30mm körüli legyen, akinek van hasonló szívócsonkja az írjon, nagyon fontos!
-Gondolom én a nagyobb hő,és a könnyebb trutyi égés miatt...
Értem És a benzin minek kell?
Gázperzselő + benzin....
Csak vigyázz vissza ne robbanjon
Sziasztok!
Abban tudnátok segíteni, hogy a kipufogót hogy tudnám kiégetni?
Köszi!
Giannelli
Eladó!
Ha jól tudom gianelli márka.
Vég egy roszdamentes végdob.
Ára: 13000Ft.
Sziasztok!Segitséget szeretnék kérni tőletek,hogy am3nak az öninditója jó e az am6ra? Valakinek van am6ra öninditója,és 2000-2001es rs-re gyári légszűrője?köszi
Ezek szerint
Talán nagy a felbontás?
Nem igazán akarja a system hogy feltegyem....de ha valakit valami érdekel küldök képet! Addig meg próbálkozom!
Hol vannak a képek?
Hello Sziasztok!

Olcsón eladó ami még megmaradt a gépből..AM5-ös trapézlámpás alkatrészei! Csak az van ami a képeken látszik! Ha valami érdekel megegyezünk!
Nagyjából:Műszerfal,komplett első fékrendszer,hátsó fékcső nyereg,hátsó lámpa,váz,első lengéscsillapító,fékpedál,láncvédő,tankidom,faridom,első idom,tanksapka,70ccm-es pollini henger,olajpumpa teteje.....stb.A dolgok nem újak,egy garázsban porosodtak,idomok karcosak festésre kis javításra szorulnak!ha valami érdekel akk e-mailban! üdv.!
szia
nekem van egy joálapotu müködik rendesen 1500 ft-ért
kistutu.rx@gmail.com ha érdekel akkor irj
Hello!
Nem tudjátok mennyiért lehet kapni olajpumpát? Vagy valakinek nincs esetleg az olaj pumpának csak az a teteje?
am3nak az öninditója jó az am6ra?köszi