Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezért felhívni telefonon, mikor leírni is le lehet..

A szervizjelet úgy lehet eltüntetni, hogy össz km-re váltasz a műszerfalon. Benyomod a MODE gombot (bal piros gomb), nyomva tartod miközben leveszed a gyújtást, majd gyújtás vissza, (közben nyomva tartod folyamatosan) és addig ne engedd fel, míg el nem tűnik. Ennyi.
Hali..
Sanyi: Ha nem tudod elpasszolni a cumókat a tükör érdekelne mennyi lenne? Balos ugye? Írj ha ugyvan hogy tudod passzolni!
Nincs mit tenni!
Kuld el Légyszives!
A hirdetésedben megadott telszámra elküldöm a címemet sms-ben.
Köszönöm.
És mikor tudod feladni?
Ha motorközelbe vagy és felhivsz telefonon elmondom hogy kell kiiktatni a szervizlámpát. 06 70 459-6036
Bocs de nem hagyjuk akkor.Én is behasználom.A sport légszürö 6000ft.-ba van nekem is a fékkar szintén 3000ft-baSokba kerül ha boltból kell meg venni.Na de te is tudod.Most fizettél ki x összeget am cuccokért.Nekem is lett volna minden hozzá barátibb áron.23 000ft.Ha jó jó ha nem az sem gond
Sziasztok!

Van egy 2008-as rs 50, és világít a szerviz lámpa, mert benne van a megfelelő km. Hogyan tudom kilőni hogy ne világítson?
Sziasztok ! Kilóméterórameghajtó csigát keresek Rs50-be !
hali!
1 kérdésem lenne 2003mas am6os blokkom mikor felmelegszik és leállítom utána mér nem indít az önindító? csak a relé kattog de miután lehűl ugyanúgy indul. Előtte ugyan ez volt csak akkor hidegen nem indult az a tömítés hiánya miatt volt.
20000ft ba oldjuk már meg..
Persze elfér!Kompletten az egész 25 500ft lenne de legyen 23 000Ft+ posta
Szuper köszönöm.
2 kérdésem lenne!
A légszűrő el fér az RS50-en?
Nem fog semmibe bel érni?
És légyszíves akkor az árakat is tisztázzuk le!
Itt lesznek a képek a cuccokról.Ford spirált bontott gyári jó állapotú van a tükörnek a külseje nem annyira szép ráfujt valami fekete festékkel az olasz de szerkezetileg jó hibátlan benne a tükör lap és a talp is jó.Kuplug karom nincs csak fékkar
szerintem jó olaj énis azt használom, eddig nem volt vele problémám. jó mert a port nem de a levegőt átereszti.
Sziasztok! Légszűrőhöz megfelel a Castrol Air Filter Spray vagy nem túl jó választás? Ti mit szoktatok használni illetve mi a jó választás? 2004-es RS.
Ma sikerült képet csinálnod a cuccról?
bocs....ha berakoma vázba akkor már indithatom is.....
keresek rs 50 blokkot frankó állapotban...oylan kell amit ha berakok a blokkba már indíthatom is és évekig eljárhatok vele melózni szolidan nem pörgetve....leygen rajta karbis --önindíttó és bontatlan blokk...ki mit ajánlana? de generic trigger am6 os blokk már nemnagyon érdekel....csak olasz....!
OK Várom...
Tegnap nem volt idöm képet csinálni ma megoldom!
Akitől tudok kuplungot, annak vannak más alkatrészei is, minden ami neked kell. De ön tudja
sziasztok nekem egy aprilia haban 50 gépem van jobb oldali kapcsoló kellene hozzá,
csak nyugodtan :) majd írd , meg hogy milyen kapcsolóra gondolsz :)
Ez jó ötlet, ilyenről még nem halottam :O
Köszönöm
Köszönöm de Sanyival más bizniszem is van..
Viszont Sanyi lesz a képekből valami?
Banális, de az izzó is lehet rossz annak ellenére, hogy egyébként nem égett ki, mert máshol is szakadhat az áramköre. Meg kő mérni. Korrodált lehet a foglalat, vezeték, kapcsoló, test hiba stb.