Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Érdeklődnék én is,a lánc ill. a láncfogaskerekek cseréjéről 2008-as Rs50-nél,pl az elsőnél le kell-e szerelni a bal oldali deknit vagy kifér anélkül is?Stb,stb...
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy a láncot miképpen lehet feszíteni! Előre is köszönöm, ha valaki leírná vagy hasonló.
Értem.
Az nem jó nekem.
Ha el is küldöm pár napig állnia kell a motornak.
Akkor valahonnan rendelnem kell.
Azért köszi.
Nálunk van egy fékcentrum ott szoktam felragasztatni a régi vasra a betétet jobb mint a gyári.
Esetleg első Fékbetétet mit tudnál ajánlani?
Ha lehet képet és/vagy linket!
Köszi.
Köszi szépen de úgy néz ki sikerült egy párat 2 ruppóért szereznem de ha nem jön össze a bolt akkor megkereslek.köszi
Helló!
2003-as Rs50-hez szükségem lenne: Műszerfal,és a fejidom között lévő jobb oldali idom,láncvédő,hátsó sárvédő(belső,ami a kerék ívét követi),és egy km/h óra meghajtó! Ha esetleg valakinek ezek közül valami van és eladná,mindenképp írjon a supermoto1@indamail.hu-ra!.előre is köszi!
ha lesz idöm lefotózom a kopoltyúkat és teszek fel róla ide képet
Szia tudsz róla képet küldeni?boro.t@citromail.hu
Nekem van hozzá 2500FT/db
Szük a hely de elfér!Már raktam fel rs.-re. én is.
Háát ez a légszűrő éppen ,hogy elfér.....
Sziasztok nincs valakinek véletlenül Extremához két oldalra kis idom ami az orridom és az oldalidom összekötését takarja , ilyen kopoltyú szerű légbeömlő.
Tud valaki jó áron rotax 122 es hengerszettet 125 öst?
Rendben!Szólj nyugodtan ha kell valami a jövöben amiben tudok segitek!
Ma mindent megkaptam!
Köszönöm!
Faja minden!
Elnézést, ez lemaradt: RS 50 2004-es (1999-2005).
Sziasztok! Megerősítenétek, hogy ez a két megfelelő lánckerék a motoromhoz, a JT méretei alapján (12/47 lesz):
link

A lánc DID420NZ3-as 140 szemes. Azt meg tudnátok mondani, hogy pontosan hány szemet kell kivenni, mi a gyári, eredeti hossz?

Köszönet!
Van olyan kis ablakom.Utángyártott fényezni kell 4500ft+posta
Igen!Ma elpostáztam!Holnap ott lesz!
hello nekem kellene idom jobb oldalra egy négyszög alaku 1 csvarral lehet felfogatni ezen kivül egy 19 vagy21 dellorto karbi és egy 80 tuning henger valakinek valami?
Sikerült feladni a cuccost?
hello meg van még? egy teloszámot irj már köszi
hello érdeklödnék h van e valakinek aprilia rs hez (1997) idom a jobb oldalra arra az idomra gondolok ami csak eggy csavarral van felfogatva ezen kivül dellorto karbi 19 s még egy 70/80 tuning hengerszett
Köszönöm!