Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az is nagy segítség lenne ha valaki esetleg meg tudná mondani hogy Budapesten vagy Pest megyében hol tudok ilyet szerezni bontottat.
Húú.
Újnak jó ára van..
Inkább a bontott felé hajlanék.
Azért köszi.
Kuplung agyat tudok adni 13565.-Ft ért
Tükröt pedig 6700.-Ft/db áron
De csak jövő hétre
Esetleg van valakinek eladó a képen látható AM6 kuplung alkatrészből.
Sürgős lenne!
Budapest és Vác környékén esetleg pest megyében azonnal elmennék érte!
Ha az említett alkatrészekről küldenél 1 képet mondanám is hogy kell e vagy sem.
Tükör gyári bontott vagy után gyártott új?
Szivacsos sportlégszűrő milyen márka?
Többit beszéljük meg valahogy privátban?
Esetleg Adjak emailt amire tudsz képet küldeni?
12V 35W elvileg.
Legalább is azt hiszem nekem az van benne!
Sziasztok! Megtudná nekem valaki mondani hogy hány wattos és voltos izzó kell aprilia rs50-hez? Fontos lenne :) Köszi mindenkinek!
Benzin-Levegő
őőőőő... hát ezt most nem értettem.. mi az a bl keverék?
Ha alacsonyabb fordulatra akarod hangolni a motort akkor a henger töltését kell javítanod erre a fordulatra. Ezt nagyobb mennyiségű bl keverék bevezetésével érheted el. Mivel a dolgok össze függenek ezért vélhetőleg a maximális fordulatszámból veszteni fog.
Értem. Akkor sajnos az ár döntött, meg sajnos te se vagy közelebb. Azért köszi az ajánlatot.
és azt mivel lehet kibővíteni ha van? Kireszelem és annyi? vagy inkább ne nyúljak hozzá és csere...
Amúgy akkor ha van ilyen szűkítés akkor az miatt csinálhatja?
A porlasztó felőli oldalán 12-es lyuk van. Gondolom ezt szívócsonk méretre illik felbővíteni, bár valami szivacsos anyag.
A 15 000ft az fix ára+postaköltség.Az új árának igy is a töredéke.Majd rakok fel képet.Debrecenbe vagyok de tudok postázni is.
Köszönöm
Tényleg minden korrekt és gyors volt!
Én néztem be a dolgokat.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Még 1 szer Köszi.
Esetleg 1 Képet tudnál küldeni az alkatrészekről?
Szia!
Még pár hozzászólással lejjebb [37644] feltettem neked egy kérdést, szerintem elkerülhette a figyelmedet. :)
Mivel látszik a cég neve a termékeken elhelyezett cimkéken, egy kiigazítást elfogadnék tőled, a korrekt ügyintézéssel kapcsolatban.
Van hozzá fordulat szám mérö spirálom de csak újban 4500ft van új szivacsos sportlégszüröm is az 6000ft.Tükör bontott kompletten talpal együtt 7000ft
2005évj. elvileg 16-os karbi van rajta(PHBN16 van rá írva)asszem 35-38mm körül van a torok.
az hogy néz ki? Mármint az a szűkítő?
Lehet hogy azért lehet?
Milyen évjáratu a moci és hányas karbi van rajta?Esetleg ha képet felraknál a mociról az jó lenne hogy tudjak segiteni!
55e
Sport kipufogóval szerintem természetes a jelenség. Ha kicsit alacsonyabb fordulatról akarod elindítani akkor legalább 21-es porlasztó és hozzá való membrán kellene. A gyári membránban benne van a 12-es porlasztóhoz való szűkítés?