Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lófasz nem akarja itt rontani az üzletét senkinek, de 8k -ért komplett kuplungot tudok AM6 -hoz. Se nem kínai, se nem szar állapotú. Ha gondolod adatlapomon e-mail, adok elérhetőséget.
A1 -es jogosítvánnyal vezetheted, és minden vonatkozik rá, amit rendszámos motorral lehet. És persze egy adásvételivel nem lehet forgalomba helyezni, csak nagyon macerásan.

Továbbá meg kell fizetni a rendszám árát, a forgalmit, a törzskönyvet, a műszakit, új biztosítást kötni, érvényesítő címke, faszomtudja illeték, külföldről behozottnál ugye vám, műszakira fel kell készíteni, meg ami még van. Nem két forint. A forgalomba helyezési baszakodást meg lehet úszni, ha a motor muzeális jellegű, szóval legalább 30 éves. De ez már más történet.

Nem mondom, hogy nem éri meg, mert mindenki a lóvét nézi. Neked kell eldönteni, hogy megéri-e. Ha meg, akkor irány az okmányiroda és részleteket kérni.
ja, amúgy majd írok ám vissza facebookon, csak még nem volt időm:)
nem lehet, hogy a kapcsoló szar?
Sziasztok!
Az lenne a problémám, hogy a 98as rsemnél a világítás nem jó :S
a fesz szabályzó ki lett cserélve, de még mindig nem működik...csak távolsági van! vagyis csak refi van...
mi lehet még a gond?
Azt is tod mijen szimering kéne bele tod nekeljen sokat állni a vasnak szezonbe. ja és mitől lehet hogy gogygurászik a viztartály kupakom?
Teleszkóp szár szimmering csere. Aztán 1.8 dl olajat bele. Mondjuk 7.5, vagy 10W-t.
Hali!
az mitől van hogy nagyon könnyen lekoppan az elsőteló? Kevés benne az olaj? És ha igen akkor azt hogy kell utántölteni? és milyen olaj kell bele?
Köszi...
hali az hallottam h 50-es motort forgalomba lehet helyeztetni ez valós ? illetve amennyiben forgalomba helyeztethető akkor a 40 km/h-s segédmotoros maximum feljebb csúszik ?
OK rendben várom a képeket.
Meg légyszíves 1 cakli pakli árat is írjál.
Ha nem gond lehetnének részletesek is az árak,hogy ha sokra jön ki tudjam hogy mit nem kérek.
Igen tudom!Persze küldöm a jövöhéten ha minden okés!
OK Várom a képeket.
Jövőhéten el is tudnád küldeni nekem?
Az előző felsorolásból kihagytam a kuplung agyat!
Ez a kuplung agy!
Holnap lefotózom a cuccokat a elsö Fékkarom az van újban 3000ft kuplung kart meg kell nézzem van e.Holnap lefotózok mindent.Postai utánvéttel küldöm a cuccokat!kattins maj az eladó holmijaimra ott van elérhetöség is.
Akkor köv. alkatrészek kellenének.:
Ford spirál
Balos komplett tükör
Szivacsos sportlégszürő
Kuplung kar
Fék kar
Ezekre mondjál légyszíves 1 jó árat!
Ha nem okoz problémát szeretnék mindenről képet!
Ha meg tudunk egyezni akkor jöhet is!(csak persze a képeket megnézném)
Utánvéttel elküldöd vagy előre kell utalnom?
Címem hova küldjem? stb...
Van hozzá kuplung agyam ha kell a többi cucc is akkor megkapod az agyat 5000ft.-ért
Keresek még AM6 hoz kuplung agyat!(lejjebb van kép)
Esetleg olyat tudnál adni?Ha igen mennyi?
Ha vennék még nálad pár dolgot tudnál adni valamennyi kedvezményt?
Majd küldök ide képet de még nem volt idöm lefotózni.Gyári bontott a tükör a légszürönek nem tudom a márkáját
Neked hány wattos izzók vannak benne?
Az index relé hány wattot bír el? Rá kéne legyen írva. (Pl.: 2x21W, vagy akármi.)
ha csak világít és nem villog az nagy valószínűséggel rellé
A kérdésedben nem volt szó irányjelzőről!
Én tompított és távolsági fényre gondoltam.
Irányjelző nekem elől ledes van így gyorsan villog.
Okés köszi! Nekem 2003-as évjáratú. Neked milyen évjáratú, vagy ez nem számít? Meg tudod nekem nézni pontosan mert már vagy 3 féle izzót próbáltam és egyik se oké. A helyzet az hogy csak akkor villog ha vagy előre vagy hátra kötöm be az indexet. Ha előre és hátra is bekötöm akkor csak világít és nem villog!? Ötlete valakinek?
OK, értem, akkor nem kell megbontani az egészet, ez jó hír, hanem hátulról ki lehet húzni és vissza is lehet rakni. No, akkor ez lesz:) Köszönöm!
de a fejidomot aszem le se kell venni jaja nem kell levenni csak kihúzod azt a kis gumis izét amibe az izzó van berakod a másikat visszadugod és fain :D
szeva
nekem kocsi visszajelző izzó került bele és működik :D am kicserélni úgy kell h a fejidomot leveszed a műszerfalon a visszajelző résznek a hátuljába kihúzod azt az izzót ameik rossz beteszed az újat és ennyi :)
Sziasztok! A műszerfalon nem világít a tompított fény visszajelző lámpa (a többi mind jó), gondolom kiégett az izzó. Erre az izzóra van szükségem? link
RS50 1999-2005
Ja, és hogy kell ezt kicserélni? :D
Köszönet!