Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mennyibe fájt ez a kis kép?
El se hiszem.
Ma egyszer csak megjött minden.
Viszont ami még hirtelen hiányzik az a bal oldali komplett tükör és fordszám mérő spirál.(ezekről már beszéltünk)
És ha tudnál segíteni sportlégszűrő ügyben akkor ezeket megköszönném és valahogy le is bonyolíthatnánk a bizniszt.
Tudom nem a reklám helye de, ha valakit mégis érdekelne: http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs_50_rs_50_70-5375839
Hali!
Valaki nem tudja miért csinálhatja azt a motor hogy 8000alatt nem nagyon akar húzni,de 8000fölött mintha kb seggberugták volna..
van rajta egy 17.5-es karbi azthiszem 87-es fúvókával, egy polini sportlégszűrő meg egy gianelli sportrendszer... de a henger és a membrán gyári...
egyébként a karbi biztosan jól van beállítva, meg úgy minden rendben van vele mert gombnyomásra indul meg stb.. szval nemtudom..
Valakinek valami ötlete?
IIggen!

A netes rendelés úgy néz ki, hogy háromszor kell telefonálnod, mert nem kapsz semmilyen reakciót. Vállalnak hétvégi kiszállítást, de a netes rendeléseket felvevő faszi szombaton nincs benn, de egyébként senki más semmit nem tud a fellelhető eladók közül. A végén meg megmagyarázzák pofátlanul, hogy ez így jó hiszen csak az igéretnél három nappal később érkezett meg a cucc.
Sziasztok Rs 50-hez keresek váltokart 2008-as évj.
tud valaki?
Szia! Tudnál felrakni róla képet? Milyen állapotban van?
Most bontóból kaptam egy ajánlatot 10e Ft-ért, de elég messze vannak. Tőled hol lehetne átvenni, és mennyit tudnánk még az árból lefaragni?
Köszönöm, hasznos volt.
Szivesen segitek amiben tudok!
Őszintén szólva kezd elegem lenni ezekből a magyar üzletekből és webáruházakból!
Én most 1 webáruházban megrendeltem minden alkatrészt ami kell nekem de még visszaigazolást se kaptam hogy megkapták!
A területi aprilia szalon Hülyére szopatott már év elején és most meg ezzel az RS-el killodom.
Ezért fogom megutálni a motorozást..
Simsonhoz legalább akármelyik élelmiszer bóltban is kaptam alkatrészt.(ha szart is de kaptam)
Szóval a lényeg!
Rá fogok kérdezni a webáruházra hogy mi a helyzet és ha nem tudják küldeni kereslek téged és megvásárolom nálad a dolgokat.
Köszönöm hogy írtál hogy mid van!
szia..közben kaptam egy nagyon frankó ajánlatot...azért köszönöm...
Nekem van hozzá henger szettem frissen fúrva új dugattyúval 15 000ft felújjitott főtengely új hajtókar szettel 15 000ft
Nekem van hozzá főtengelyem akár újban is ami 22 000ft erösitett tele sonkás valamint van felújjitott új hajtókar szettel ami 15 000ft van hozzá új főtengely csapágy 2000ft/Db főtengely szimering is van új vizpumpa szett 4500ft.Dugattyút majd megnézem van e ilyen méretben.Az eladó holmiknál megtalálod az elérhetöségem de ide is írhatsz!
Nekem van hozzá minden!Mire lenne szükséged?
Nekem van hozzá hátsó telóm 15 000ft.Meg sok minden más is ha kell.
kb a 6-ik hozzászólásommal írtam egy bontót
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni hogy honnan tudnék 2003-mas RS 50-hez központi teleszkópot szerezni? Vagy esetleg milyen bontókat lehetne felkeresni ezzel kapcsolatban?
Amellett, hogy fordítva van a klipsz a patentszemen már megforgott több csap is a láncban. Ami talán attól van, hogy tök száraz a lánc. A láncot kenőanyag és használat függvényében akár naponta is kellhet kenni, de két hetente mindenképpen. Barnás lötyi: nincs meghúzva az úszóház, de vélhetőleg inkább a keveredés képtelen olaj folyhat a porlasztóból. Hacsak nem rozsda és nem a porlasztóból folyik. Gyertyáról csinálj képet légyszíves.
Nem lehet, hogy a karbi tömítése szar? Mert úgy néz ki képről.
Amúgy igen, a patentszemen fordítva van a stift...
Minarelli alkatrészek eladók.
Kuplung kosár,pár lamella,szívócsonk,membrán,vas henger,Airsal 70-es hengerfej sérült nicasilos airsal 70-es henger,lendkerekek,alaplapok,6-os váltó alkatrészek.
Hello szerintem a patent szemed forditva van
Innen mindent betudsz/tok szerezni rs-50 be
http://www.bakonymotor.com/
Továbbá észrevettem, hogy a karburátorból barnás színű folyadék csöpög, magasabb fordulaton elég intenzíven. Ez okozhatja a problémát?
Üdv. Olyan problémám van, hogy ha 6-7 ezer föle viszem a fordulatot, rá egy fél percre elkezd fulladozni, madj leállás a vége. Aztán kis pihentetés után újból a régi. Volt egy 2 hete hűtőviz-forrásom, szétnyomott egy tömitést, azt kicseréltem. Ma kikötöttem a külön olajzást, gondoltam a kenés hiányára. Kérlek titeket , adjatok valami tippet a probléma javítására. Előre is köszönöm
Köszönöm.
Ha jól tévedek az a dugó nikaszilos hengerbe való.
És annak is örülnék nagyon ha 1 helyről meg tudnák rendelni mindent.
Melyik üzlet vagy web áruház foglalkozik AM6 alkatrészekkel?