Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Esetleg segítséget is megköszönnék,hogy hol és milyet vegyek a felsorolt alkatrészekből!
Üdv.
AM6 Blokkhoz vennék köv. alkatrészeket.:
Főtengely
Főtengely csapágy
Szimering szett
Dugattyú (40,3)
Tömítés szett
Vízpumpa felújító
Lehetőleg újat és jobb minőségűt!
Jövőhét elején megrendelem valahonnan csak gondoltam ide is írok hátha valakinek akad valami..
Előre is köszönöm.
Sziasztok !
Még mindig keresek eladó KilóMéter.óra meghajtó csigát !
Sziasztok!Nincs valakinek eladó rs 50-ese?Debrecen és környéke.Max 120000 Ft-ért.
na elküldtem a képeket az e-mailedre :)
Köszi, várjuk!
csinálok képet persze és akkor elküldöm az e-mail címedre
Szia! Tesómnak a motorjára kell, ő délben ér haza. Addig tudnál küldeni egy képet? Előre is köszi!
Csá. Nekem van egy gyári 14-es karbim Rs 50 ről.. jó állapotú,azért lett levéve mert 17,5-ös került fel.
csonkal együtt 8 e Ft, csonk nélkül csak a karbi 6e Ft.

Ha érdekel,írj,stb.. és küldök képet..
sziasztok..keresek am6 os generic triggel blokkhoz 50 eshez főtengelyt és hengert dugóval gyürüvel.. árajánlatot kérek emilben akár..gabor8181@freemail.hu címre... 30 605 6883
Igen, a Mina az egy, 10x18x5/8-as van benne, nem sima szimmering, dupla.
Derbi az kettő, azt tudom. Am6 az Mina, ami akkor 1.:) Köszi.
Attól függ. 1 vagy 2. Tudtommal a Minarelli 1, a Derbi blokkos 2.
*érdekességképpen
Egy kérdés, csak úgy érdekesség képpen: AM6 vízpumpája hány szimeringes? Egy vagy kettő?
A kuplung felőli deknit mindenképp le kell venni, a vízpumpa tengelyén egy seeger gyűrű van, azt leveszed, és ki tudod húzni a tengelyt.
Hello!
A vizpumpa lapátkerekét úgy lehet leszedni, hogyha leszedem a deklit is, és valahogy hátulról lefogni a tengelyt?
Igen, de a gyári lett elrakva az új meg ment fel a motorra:)
Van olyan hengerem is ami dugó nélkül van és furni kell az 7000ft
hellosztok!
olyan kérdésem lenne hogy szombaton akarok a gépre rakni egy 17.5-s karbit, a motor full gyári egyedül a karbi meg a szívócsonk lesz cserélve. annyiban kérném a segítségeteket hogy most a 14-es karbiban 70es fúvóka van akkor a 17.5-be elég lesz e neki a 90es?
Értem.Bocsi,hogy ennyit variálok.De csak maga a henger hengerfejnélkül meg dugó nélkül mennyi lenne?
Értékeket nem tudom de akkor megoldódott a probléma.
Hengerfej nélkül értendö az ár.Nem számolok be hengerfejet sajna mert van nekem is belöle böven.
Hengerfej nélkül kellene nekem,vagy beszámítanád a gyári hengerfejem?Hibátlan.