Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor most van egy felesleges elektronikád?
És végre mükődik kopkopkop!:D A gyújtásalaplapban az egyik vezetéket elengedte a forrasztás és ez volt a gond..
12-43
Kinézetre ugyan az, de más feliratok vannak rajta, kisebb a kipukönyök furata és más kialakítású a hengerfejtömítés és az O gyűrűk fészke. Pontosabban az egyiknek a hengerben vannak a fészkei a másiknak meg a hengerfejben. Szóval se a kipufogót se a hengerfejet nem tudod rárakni.
!KERESEK!

14-es gyári Dellorto karburátort Aprilia Rs 50 (1998)-ashoz. Árral, képpel várom az ajánlatokat akár ide, de jöhet freemailomra is: kadar96@freemail.hu

Üdv.
Ezzel tisztában vagyok. :) Te mekkorát használsz?
Helló!
Keresek zsír újj Am6-os blokkot 30ezret adnák érte.
Válaszokat várom: szadam02@citromail.hu
Na megnéztük a jeladó úgynézki jó.. amúgy milyen értékeket kéne mérnünk a sárga,zöld vezetékeken?
Végsebesség csökken, viszont jobban gyorsul majd.
Hányas lánckerekeket ajánlotok rs50 2004hez? Eddig nekem 47/14 volt viszont most vettem egy 12-t elolre. Jó döntès volt?
A gyári RX hengerek kipufogó nyíkása kisebb kb 2mm-el. Mostanság már egyformák a szettek, adnak hozzá szűkítőt. Én is kaptam anno.
Persze tökéletes a tzr.-re mivel az is AM 6 blokk.Piston dugattyú van hozzá.Jól megy vele a moci
2006-os tzr-re kellene.Jólenne rá? Hengerfej az nem kellene bele,milyen dugattyúval van?
Nem is tudtam,hogy az RX-é nem jó az RS-re.Miben különbözik felvilágosítanál? Egyébként 2006-os tzr-re kellene.
Nekem van frissen fúrt hengerem új dugattyúval 15 000ft szettben
Rendben, hétvége előtt sajnos nem tudok rá időt szánni, de a levegőállitás, és az olajpumpa ellenőrzése is benne lesz az elvégzendő próbák között. :)
Nekem a levegő segített. Én megpróbálnám el nem lehet rontani ha nem jó a kis csavart vissza lehet tekerni , de feltétlen jegyezd ,hogy mennyit állitól , ajánlom a negyed fordulat , max fél fordulat opciót . Nekem fél fordulat oldotta meg.
Nekem is csinálta ezt, de én télen teljesen felújítottam, és annyi mindent cseréltem, hogy nem tudom megmondani mitől javult meg.
Nyugi már. IRONbene-nek írtam az olajat
Eh.. gyertyát is most vettem bele basszus, meg karbit is tisztitottam, aztmondod több levegő kell neki?
Az olaj teljesen szintetikus, versenyolaj, helyben ez a legjobb minőségű. :) Nme javitalak ki, én számitottam rosszul.
A neten azt írják, hogy résszintetikus, szóval szerintem felejtős, hagyd meg a fűkaszába
Helló ! Nekem is volt hasonló problémám !
Az én vasamon az segített hogy kapott egy új gyertyát, karbi tisztítás ,és a keverékállítóval adtam neki még levegőt !
Nekem az is tünet volt még hogy az utolsó sebességbe nem bírt menni.
Tudni kellene, milyen teljesítményszintű az olaj, meg hogy szintetikus-e.
Ez nem tudom, hogy jött ki neked. 1 liter olaj 45 liter üzemanyaghoz elegendő (45-ös keverék), ehhez társul mondjuk 4 literes fogyasztás, akkor az 1100km kb. Javíts ki ha tévedek.