Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem csak ott lógnak a csövek nem megy rá semmire szóval ha nem kell akkor én is kidobnám a motorból de egyenlőre nem tudom hogy kell-e...
én 5-ért vettem de 2 ezerért oda adom ha kell, alig volt használva írj e-mailt: apriliaars50@gmail.com
szia és mennyit kérsz érte
nekem van egy, jó állapotú kb 80-100 km van benne, írj az apriliaars50@gmail.com-ra
A hengernek gondolom vannak javító méretei . Nagyon nem érdemes felfúrni, mert a felület keménysége változhat ettől. Ha növelni akarod a térfogatot akkor inkább nagyobb henger szettet ajánlanék. A főtengely teherbírását lehet növelni, de abból is inkább a vastag sonkás verseny kivitelt ajánlanám, mert azzal a legnagyobb a teljesítménye.
Pénzkérdés kb. 20Le.
meg van hozzá az eredeti 50 -es blokk is ma kipróbáltam mentem vele olyan 115-120 között,a többi ilyen moci mennyit megy?
220 ezer
Megkérdezhettem mennyi volt?
Korrekt a küllem!
fogalmam sincs mire jó :) az előző tulaj szerelte le én meg elhoztam tölle ezt is :) Sanyi biztos tud neked erre válaszolni h mire jó
Hello mindenkinek.tegnap vettem egy rs 50-est,am6-os blokk van benne most valami tuning 70-es dr hengerrel olyan kérdésem lenne hogy mekkora fúrást bír el egy ilyen henger és maga a blokk is bírni foglya-e a teljesítmény növekedést?
Sziasztok ! Egy 50 - es RS kb. hány lóerőig húzható fel , ha nem akarom megváltoztatni a gyári 49 cm3 hengerűrtartalmat ?
Sziasztok nincs valakinek 94es rs hez 15 fogu első fogaskerék am5 hőz?
KB 3CM
Üdv srácok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha a fesszabályzóba ahhoz a bemenethez ami a lámpákat működteti oda nem az állórészből jövő kábelt hanem az aksit kötöm rá abból lehet vmi baja vminek? Mert így lenne mindig pilács és nem halványulna el ha alapjáraton van a motor. 98-as RS
RS50 1997-es km.bowden pontos hosszát tudja valaki?
Kb. hány cm kell legyen a négyszög rész rajta?

Köszi a segítséget!
Ezekért jövőhéten foglak keresni...
És köszi.
ez mire is jó pontosan?
eladó Telyesen új AM6 2010-es blokkba való lendkerék tekercsek,alaplap! minden egybe van, 0 másodperces sosem volt használva hibátlan állapotban! :) és hozzá egy telyesen új CDI electronika is van ami garanciális papírja megvan! :) :)
Komplett tükör 6000ft ford spirál újban van 4500ft
2005 évj RS50 bal oldali tükörre kompletten tartóval és fordszám mérő spirálra mondjál légyszíves árat. Köszi.
Azt te tudod!Én ebben tudok per pillanat segiteni!Persze szólj nyugodtan ha bármi kell amiben tudok segitek
Helló
Esetleg tudnál pár linket dobni alkatrészkereskedökről?
Köszi.
Lehet hogy ez így korrekt de én nem látom ebben a bizniszt..
Én ezt kihagyom köszönöm.
Viszont majd kereslek a többi alkatrész miatt.
Mielőtt veszel valami hazsnáltat egy bontós embertől, ésdemes megnézni uygan azt esetleg alkatrészkereskedőnél, gyakran a gyári eredeti alkatrészhez közelítő árat kérnek a hazsnált cuccokért is.