Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello valaki nem tud 1999-2005 szériásra Aprilia rs 50 sztendert és jó tükröt?
Szia! Nem érdekel az én mocim? Éppen eladó és jóval olcsóbban mint amit linkeltél. Jah és én is békés megyei vagyok! Írj ha esetleg érdekel!:)
Baszki csak 47 -es van..
van. 10000
Rosso,Verde,Bianco (trafóra írva melyik hova) na meg a Stop.
2008as.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs_50_surgs-5616524 Vélemények ? Mire kell oda figyelni vásárlásnál ? Adás-Vételi elég lenne ? Szerintetek így képek és info alapján mennyire van széthajtva ?És ennyi pénzt megérne ? Válaszokat előre is köszi.
Jut eszembe, milyen évjáratú TZR -ed van?
oké, nézek akkor kisebbet.
420as lánchoz csak 47fogas van./gyári/
kurva picsába kész a motor mostmeg nincs szikra
Csak újat tudok lánckerékből, bontatlan csomagolás. 428 -as YBN láncot tudok adni. Attól függ hány szemes kell. Meg lehet az is hogy ebből a lánckerékből csak 420 -as lesz. Majd meglátjuk hétfőn. Írok majd.
Hát azt megköszönném! 44 vagy 45 fogast akarok... És új vagy használt?Esetleg 428as láncot hozzá? Remélem nem kérek túl sokat.
Ez más méret. RS 6 csavar furatos és nagyobb a belsőátmérő.
Szerintem tudok ilyen lánckereket, sőt. Ha kell hétfőre mondok árat.
Jah már nekem is megfordult a fejemben hogy lehet másak a méretek... Enyém----
Ja, lánckerék árban benne van a posta, tehát annyiból el is postázom.
Tudom hogy sok én is sokat vacilláltam mire rászántam magam ennyi pénzért. Viszont tényleg minőségi lánckerék úgyhogy meg van az ára sajnos. Volt már lánckerekem ami 1000km alatt szarrá ment, de fele árban is volt. Ezzel eddig mentem több mint 10.000km -t de még a dupláját simán elfutja
Zajcsökkentőt eltávolítottam utána jobban húzott érezhetően, de a karbit hozzá kellett állítani, mert sok levegőt kapott. Így is picit sokat kap ezért mondtam hogy kéne nagyobb főfúvóka:) Amúgy nem tudom hogy TZR -en van-e ilyen, meg kell nézni:)

Nem tudom hogy TZR -ekre jó ez a lánckerék. Szerintem más méretű kell. Ha érdekel akkor mondok méreteket a lánckerékről aztán leméred jó-e hozzá.
Szevasztok! Van valakinek eladó rs végdobja?
Hali!Mi történt utánna hogy eltávolitottad azt a zajcsökkentőt?Észrevehető változást tapasztaltál?Tzr-ben is lehet?Engem érdekelne az a lánckerék,de picit drága.
Mekkora lánckerekek vannak rajta? Légszűrőből ki van véve a zajcsökkentő?
Zajcsökkentő: https://picasaweb.google.com/l...

+ Gyárilag 68 -as főfúvóka van benne, egy 85 -öst elbírna. Én 68 -assal használom zajcsökkentő nélkül és hozzálőttem a karbit, de érzem hogy kellene neki a nagyobb fúvóka.

+ a gyári hátsólánckereket cserélni kisebbre. Gyárilag 53 -van rajtuk, 43 -ast simán elbír. Enyémen is 43 van hátul, elől 14. Ha érdekel tudok 43 -as fogast hátra ÚJONNAN!, csak cserélni kell a láncot is 428 -ra. A fogyasztás is észrevehetően csökkent, 6. -ban 8000 - 8500 -on vígan elmotorozok 90 -el. Szóval hosszabb távon szerintem nem rossz. 6. -ban is kiforogja a 10k -s fordulatot.
Első fogast nem kell cserélni mert a 428 -as kb. 1mm -errel szélesebb a 420 -asnál. Ha érdekel akkor lánckereket 9.400Ft -ért tudok adni számla nélkül, postával együtt (nem utánvéttel) és persze bontatlan csomagolásban. Ha érdekel írj e-mailt, adatlapomon van email cím. :)
sziasztok valaki nemtudja véletlen mijen szin sorrendbe megy a trafora a zsinorok?
Sziasztok! Egy 2007-es aprilia rs 50-em van. Szeretném egy kicsit tuningolni a kérdés az lenne mit érdemes vele csinálni? Én arra gondoltam először is ki kéne venni a folytásokat, ha ez jó ötlet valaki megbírná mondani, ez után kb mennyivel menne többet a motor? A válaszokat előre is köszönöm :)
írj egy emailt és küldök róla képeket és egy árat
am5ös blokkból van, de az ugyanaz mint az am3as főtengely..de igen van! polyakjeno@postafiok.hu címre írj és megbeszéljük pontosabban vagy ide írok holnap egy árat
Üdv.

Nincs valakinek egy keveset futott Rotax 123 henger ,dugóval gyűrűvel ?
Ha van mennyiért ?