Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen!Ezek magas fordúlatú motorok!Hamar szétforogja magát.Tudok neked adni keveset futott 2006.-os évj.Yamaha TZR Am6 blokkot hibátlan szép a motor hangja.ha adod cserébe a te blokkodat akkor 40 000ft.-ért tudom adni
hello, elado lett RS50em, fontos lenne, nagyobbat szeretnék venni, vagy letenni a jogsit (még nem döntöttem el ) :D
http://www.motor.hu/motor_popu...
Értem!
Gondoltam hogy 1 másolatról van szó és nem lesz sose olyan mint az olasz.
Viszont én ár érték arányra gondoltam.
Ha jól nézegettem és normálisan fel akarunk újítani 1 AM6 blokkot azért az nem olcsó történet.
PL. ha fel kellene újítani 1 gyári aprilia AM6 blokkot Te milyen alkatrészeket ajánlanál?Főtengely,hengerkit,csapágyak, szimeringek,tömités stb....Ezt csak azért kérdem mert nekem túl sokáig nem fog menni a blokk a mocimba.Elég érdekes hangok jönnek belőle.Természetesen ha lehet mindenképp erőltetnem a saját motorját felújítani de 60-80 ezreket viszont nem szeretnék csak a motorjára költeni...Nagyon tetszik az Aprilia RS50 de kezdek elbizonytalanodni...
Ennyiből jobb volt a variós minarelli egyszer felujitottam viszonylag kevés pénzből és sokáig nem volt vele gond. Ja és minden sarki boltban volt hozzá alkatrész.Lehet nem kellett volna átülnöm.
Nincs köze az olasz Am6.-hoz csak ránézésre am6 amúgy teljesen más!Én nem venném meg az biztos
Meg ha esetleg valakit érdekel van egy 130/80R17 gumim.

http://www.kepesmotor.hu/utcai...

Cserébe is mehet.:Aprilia rs 50 alkatrészek érdekelhetnek.
Helló Sanyi 502!
(ha jól tudom) A kinai AM blokkal mik a tapasztalatok.
Ere gondolok.

http://www.kepesmotor.hu/motor...

Érdemes venni ilyet vagy ezek semmire nem jók?
Rendben várom!
helo okès ma vagy holnap postázom a címed meg van!
Rendben!Postázhatod is akkor a 2 db lánckereket.A kipuffogó gáz visszavezetö köszi nem kell abból van nekem is egy pár.A cimem meg van még?
Én segitek szivesen már amennyire tudok telefonon keresztül!Van benne több éves tapasztalatom.Meg van hozzá alkatrészem is bőven.Tel:06 70 459-6036
Helló
Úgy látom ez a fórum egész jól működik.
Segítséget szeretnék kérni.
Nem vagyok tök süket a dolgokhoz de most hirtelen nem tudom hova nyúljak.
Már jó pár éve szerelgetek de eddig inkább robogóztam.
Variós Minarelli blokkokat sokat szereltem és tuningoltam.
De most Minarelli AM6 blokkal killodom.
2005évj.Aprilia RS 50-t szereztem saját használatra.
Igazából napi használatban van a moci de nem tetszik.
Próbáltam bekarburálni de nem nagyon sikerült.
Ha esetleg valaki vágja ezeket a blokkokat vagy ha már csak több tapasztalata van AM6 al kapcsolatban szívesen beszélgetnék vele.
Gyári adatok is érdekelnének!
Akár MSN-en is.:wvgvr6@hotmail.com
Továbbá érdekelne még alkatrész is hozzá akár bontott is vagy beszerzési forrás vagy ha csak valaki akar beszélgetni ezzel a mocival kapcsolatban szívesen elmondanám tapasztalataimat bár ez egyenlőre nem túl sok.
A segítséget előre is köszönöm.
meg van még egy ilyenem ezt 2500 ft-ért oda adom
Szia örülök neki figyelj oda adom a kettőt 3ezer ft-ért az az alja
Nem, egyáltalán nem megy :S
ha beinditod a mocit és ráadod a világitást a müszer fal világitás sem megy?Mert akkor ezer % hogy a fesz szabályzód ment ki.Nekem van hozzá új 6500ft
Köszi szépen!Meg jött a plexi meg a kipuffogó.Ha tudtam volna hogy van lánckereked az is kellett volna ha jó árban adod.Milyen cuccaid vannak még ehez a tipushoz?Mennyi lenne a két fogaskerék?Igazából engem csak a hátsó érdekellne.De ha jó az ár érdekell mind a kettö
2-3 nap utan is poccre indul. de ramerek majd...vagy inkabb. elviszem szerelohoz:-)
koszonom a segitseget:-)
Arra akarok kilyukadni, hogy ha a fesszabéjzó döglött meg, akkor az akksiból is fogyni kell a kraftnak, mivel nincs rendes töltése, és ezzel kinyírhatod az új akksidat is.
az akksit kétlem! 2 hetes akksi , vadiúj van benne! de egy próbát megér!
Az akksira is rámérhetnél, meg cserélhetnél egy izzót, vagy ha nincs tartalék, akkor a foglalatban is megmérheted a feszt.
és akkor azt csak cserélni lehet? vagy van más megoldás is?
Akkor viszont tényleg mérj rá a fesszabájzóra, gyanítom, hogy az lesz a ludas, ha az izzó jó.
index minden van, üres van, meg a fénykürt, de a világításé (tompított nem) és ha ráadom a távolságit akkor se semmi csak a fénykürt
Visszajelzők mennek?
Hát elfordítom a kulcsot ...jól van :)
de utánna semmi se történik :S:S csak a fénykürt...na mindegy, köszönöm a segítséget :) majd lesz valami :D