Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És hogy kapcsolod a világítást? Azt is ki lehet mérni, esetleg befújni
gyújtáskapocsoló? azon mit nézzek?
indul normálisan
Persze hogy azzal, de alapjaraton nem is a generatorrol megy... Az akku meg elegge egyenaramu :D
A LED az egyenárammal működik ha jól tudom.
De ha rosszul emlekszem, vagy felelotlen kijelentest tettem, szolj ;)
Nem hiszem, en is ugy kaptam egyet :D
A bolt, ahol lehetett venni, sajnos bezart vegleg :(
R.I.P. Huber motorsport
Szerintem elsőnek is mérj rá a fesszabájzóra, ha ott minden okés, akkor kábelek, csatlakozókat kontaktspray-vel fújd be, vagy ha ez nem segít, akkor a kapcsolót nézd át szerintem. Lehet még a gyújtáskapcsoló is ludas.
sziasztok! azzal a kerdessel fordulnek hozzatok, hogy ha nincs vilagitasom mihez kezdjek xd vagyis fenykurt, van, de tompitott nincs es az ego is jonak tunik...na mihez kezdjek most vagy mihez nyuljak?:-D
Neki is én küldtem egyet
Pajti nem te ígértél 1x nekem első fék kapcsoló kütyüt?
Akkor is jopofa projekt, drukkolok a sikerhez :)
Szerintem amatőröknek ez úgy sem fog kelleni, mert nem fogják tudni bekötni, legfeljebb valakivel beszerelteti. Valószínű ezért nem fog kelleni sok embernek inkább, de ezt szerintem mindketten tudjuk
Nice
Majd kiv. vagyok, hanyan fogjak behackelni a motorba :)
Ja kimaradt, hogy ezek Hall szenzorok.
AVR :)
Szenzorokat a váltókarhoz.
Gondolom PIC/AVR tortenet :)
Milyen szenzort hasznalsz? Es hova teszed?
(Azert irtam, mert nekem a 3-ast rendszeresen kiejti lefele )
Help pliz!

Elhallgatott az ures jelzom, de nem az izzo miatt (LED-es).
Eleinte csak neha vilagitott, kesobb mar csak akkor, ha jart a motor (generatorrol kapott csak delejt, alapjaraton lehetett latni, hogy vibral)
Mi lehet a bibi? A jelenseg miatt nem gondolnek a kapcsolora sem.

2: Telo szimmeringet keresek. Hol lehet beszerezni? Elfolyt az elso villam jobb szarabol majdnem az osszes olaj...
Koszi
De persze azt hozzá teszem, hogy van rá esély :)
Attól függ hányasba dobja ki?
6. sebesség fölé nem számol, nem lép fölé, (kivétel ha 7 sebességre van programozva).
Ha meg üresbe dob vissza akkor úgy is rövidre zár az üresjelző kapcsolója, aztán akkor úgy is ürest ír:)
Ha 3-4-5 között baszakszik, az tényleg rábaszás, teljesen igazad van. De egy jó váltóval, jól beállított szenzor helyzetekkel nem sok erre az esély
Rica!

Ilyenen mar en is agyaltam, egy baj van vele: Ha kidobja a sebessegbol, vagy nem veszi be, akkor elszamolja magat :)
Motorfelvásárlót tud valaki?
Eladnánk a 2003as RS50/70et.
Köszi a gyors választ :)
Elvileg az ugyan az
Azzal nem lesz gond :) A gyújtás jó lesz az Am5-ös vezérlőjével? Csak szétszedem a csatit és bekötöm a megfelelő helyekre?
Mindent lehet, viszont a 6-os blokk jó másfél centivel szélesebb a váltónál, így nem lesznek vonalban a lánckerekek. Ezt kalkuláld bele, emiatt a konzolokat odébb kell hegeszteni.