Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszöntem, a kompresszióval volt gond, eltört a gyűrű csak nem tudom hogy miért történhetett meg.
Sajna megsérült a dugó, és a henger fala is.
Nincs,de az utolsó majd oltsa le a lámpát...
van itt valaki?
Gyertyát trafót elektronikát. Persze ha van mivel akkor ezeket is ki lehet mérni. Esetleg befogni a gyartya nyílást. Ha sikerül akkor nincs benne elég nyomás.
Szia!
70-es 80-as hnegered nincs véletlenül? Érdekelne!
első kerék okm gumival tárcsával 8000 hátso kerék gumival 4000
első viila pár 10000
a teljes rendszer 8000.-
ára 4000 feketeszínű
főtengely12000
Mit kell cserélgetni ?
Szakszerűen ilyenkor először sűrítési végnyomás mérés. Egyébként meg cserélgetés. Esetleg, ha most volt először indítva tél óta akkor még a benzint is.
hali am3 as fötengelyed van ha igen menyi lenne?üdv tamás
Ha minden oké akkor nézd meg levegőszűrőt és környékét hogy nem-e kap valahol farcs levegőt,mert engem már szívatott meg, és én sem tudtam állítani semmit. Mikor észrevettem, hogy a levegőszűrő doboz el volt törve.
Sziasztok !

Most segíthetne valaki !

Olyan gondom van Aprilia Rs 125-ös ma magállt alattam csak úgy !
Szikra van, a gyertya is benzines anyagot is kap ,de nem röffen sehova. Egyet sem püffen .

Mi lehet a gond ?
ma elvitték a kicsikét, szerencsére jó gazdához került aki vigyáz rá és megbecsüli :)
170000 ért sikerült eladnom! :)
Vélhetőleg forgatás közben " mozgatod" is. Hülyén hangzik, de ilyenkor az történik, hogy nem csak a forgástengely körül forog az alkatrész hanem sugár irányban is. A sugár irányú mozgástól a tömítő gyűrű eltávolodhat a csaptól és a kettő között folyik a benzin. Ilyenkor vagy vastagabb tömítést rakni bele, vagy ha lehet utána húzni, esetleg hézagolni a sugárirányú mozgás kiküszöbölésére. A végső esetet már kitaláltad :).
Sziasztok!
segítenétek, hogy milyen lánc kell az RS50-re? Ezen belül melyik gyártót javasoljátok, ami minőségben a legjobb és legmegbízhatóbb?
Szett is jó, mert ha jól tudom, úgy érdemes cserélni (szerintem maradok a gyári 12:47-nél).
2004-es (1999-es modell).
Köszönöm!
Sziasztok! Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy nem régibe ki lett cserélve az egy régi csöpögő benzincsap egy teljesen original újra a tél elején, most hogy használom ismét a jóidő beálltával a vasat, a tekerőgomb elforgatásakor folyik végig az üzemanyag a gombon. De csak addig amíg az on állásba nem pattan az elzárt állapotból. Van ebbe tömítés ami kimehetett, vagy így jártam, kuka és ismét 6000 egy új csap? Mi a megoldás?
hali valakinek nincs véletlen elsö sárvédöje?
Valaki help!
hol találom a feszültség szabályozót?
Esetleg nincs beverődve a síktolattyú, vagy a csavar hossza megfelelő, falsolhat is valahol, vagy a hőzáró gyűrű okés?
sziasztok,valaki nem tudja hogyan kellene egy Dellorto Sha 1412H karbit beálitani,ugy hogy legyen alapjárat,semmi álitási lehetöség nincs rajta,csak oldalt az a rugos csavar,ami igazság szerint az alapjárat lenne,vagy egyébb ötlet hogy miért nincs alapjáratom,amugy meg nem fullad kaja okés minden,ezt nemértem:S
Van kifogástalan használt telopárom.
ha érdekel: ms1964@freemail.hu -ra írj.
sziasztok! Derbi Senda R típusú motorom Aprilia RS-re cserélném.
képek a galériámban.(azóta új ülést és olajat kapott)