Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyárilag am5-ös blokkos motorba lehet rakni am6 blokkot? Ahogy néztem szinte minden ugyanaz de a gyújtásban nem vagyok biztos. Vki csinált már ilyet?
Sziasztok..
Valaki tudna segíteni? A hengrebe illik bele egy karika tömítés?
Az egyik fele szétszakadt és jóljönne egy új megköszönném...Üdv
Érdekelne a véleményetek, van egy RS50/70es és nincs gyári légszűrő sem légszűrőház a mocin.
70es karbira egy direktszűrő csatlakozik.
Lehet ebből gondja a motornak?
Ha igen, hol lehetne venni hozzá gyári légszűrőházat és légszűrőt?
Sziasztok!

Kérdésem, hogy érdekel valakit fokozatkijelző? Minden motorra lehet szerelni, ami váltós és van rajta (működő) üres jelző. Üreset, az üres jelző kapcsolója segítségével írja. 2db szenzor segítségével váltogatja a fokozatokat.
Ha érdekel valakit, akkor adatlapomon találtok e-mailt. Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok.
A rossz minőségű kép ellenére ezek rozsdás és cápafogas lánckerekek.
Helosztok gyári jó allapotú fogas kerekek eladók aprilia rs 50re 2004esen volt
Sok hibája és a hibáknak több oka lehet! ÉS nem vagyunk látnokok!
Van valakinek ötlete,miért van az hogy a km. óra spirál többszöri megjavítás után is beadja a derekát?
Típushiba?

Köszi.
2007-es RS 50-re keresek sport kipufogót! Akinek van eladó, kérem írjon! Előre is köszi
bár nem ide kellet vonla remélem nem gond.
sziasztok kérdezni szeretnék h. valaki ismeri vagy szerintetek megéri-e az árát egyik ismerösöm szzeretné magának menyit kajolnak valami tipus hibájuk van?
erröl lenne szó

válaszokat köszönöm szépen
Épp azért ajánlották!
Segítenétek, hogy melyik lánc ajánlott, 2004-es a motor.
DID 420 (120, 126, 132, 134)?

Ajánlották, hogy érdemes a cross-láncot rátenni, valóban így van?
DID 420NZ3 (130 vagy 134)?

A motor gyári, nincs tunningolva (max jövőre). Ha nem muszáj, nem költöm a dupláját a láncra, mert a cross pont a duplája.
Karbi utána lett fúvókázva, mert az is lehet ludas?!
Üdv srácok! Cserés lett a dugattyúm, fel lett hónolva a henger, szépen össze lett rakva, most épp járatom, de szine fele annyi erő sincs a gépben, mint eddig volt. Nem küldtem neki (500 km-t azért rakok bele), de a lenti fordulaton sem pörög úgy, mint ezelőtt. Még nem járattam ilyen vasat, járatás után vajon fog pörögni, vagy vmi más probléma is lesz?

Köszi előre is :)
Igen tudtam azonositani ez arégebbi modellnek a váza 93.-tól 98.-ig van hozzá rugóstagom 12 000ft
de itt már nem
Hüpsz itt az eleje még eredeti (villa)
Az ne zavarja meg Sanyi kollégát, hogy Kawa kerekek és villák vannak benne meg Yamaha blokk:)
a vázbol meg tudod állapitan 300mm a szemtávolság
Milyen évjáratra kellene a rugóstag?
Csak az újra írtam mindent.
6ezer ft a plexi ès nem cserèlem másikra
Csere érdekel hibátlan MRA piros plexire? Teljesen karcmentes annyi, hogy az enyém 125 ös Rs en van de a méret ugyan az! Adatlapomon van kép ott lehet hogy feketének látszik,de ha érdekel szólj és töltök fel neked olyan képet amin szépen látszik! Teljesen hibátlan plexi szintén !
központi rugostagot keresek rs 50-hez