Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pontosabban a hengerfejben. Pont a két furat között.
a termosztát az a hengerfejen van igaz? mert az van benne.
Vagy egy csővel összekötöd, és egy bilinccsel elszorítod, hogy ne kerülje meg a víz a termosztátot, de ha az már nincs benne akkor csak simán átkötöd aztán csumi.
úgy értettem h a két gumicsövet 1másba kötöm 1 toldással. a szívócsonk meg másik lesz amin nincs ilyen csatlakozó.
Karbonfólia van rajta végig, kivéve ahol fehér
Elvileg akkor megkerüli a termosztátot, már ha van benne. Ledugózni jobb lenne, de persze az is jó ha egymásba kötöd.
hali mijen fényezés van a vasadon?
és ha ki szeretném kötni mivel másik szívócsonk lesz karbi stb. akkor csak kössem a 2-t egymásba és annyi?
Melegíti a szívocsonkot a hűtővizzel, inkább télen, meg hidegben fontos.
Hellosztok
van egy 2005ös RS 50-m és azt szeretném tudni hogy a szívócsonkba mi az a 2 cső ami belecsatlakozik?
előre is köszönöm a segítséget
Hello már sikerült szereznem kuplung kosarat meg lamellákat de azért köszönöm!
Tudtok hátsó fékkart/pedált?
Ha igen mennyibe adjátok?
A nyílás belső átmérője kellene. De a kipufogó csonk végének az átmérője is jó, mert kicsit alakítani kell a kipufogón és azért szeretném tudni, hogy mekkora fér bele. Vagyis hogy mekkora KELL bele..
Akkor ez a régebbi, nagyobb nyílásúnak a mérete?
Köszi :D
Kipufogó csonk vagy kipufogó nyílás méret. Mert a nyílás 29,5
Aprilia rs 50re érdemes rakni sport kipufogót? Ha igen mennyiben változik a sebessége, hangja? Illetve van-e valakinek eladó valami jó állapotú 2007-es évjáratúra :)
Hali kinek mi a véleménye a két hengerről, van-e vkinek tapasztalata valameikkel vagy használtatok-e

ilyet:
http://www.scootparts.nl/Cylin...

vagy ilyet:
http://www.egumotors.hu/4411-s...

Hali!
Valaki nem tudná nekem megmondani mennyi az rs-en a kipufogónyílás átmérője pontosan? Én a régebbire gondolok,a nagyobb átmérőjűre.
Köszi
valaki megtudná mondani a kuplung behozonál a szimering méretét?,
papp1026@freemail.hu
köszi elöre
sziasztok van az aprilian légtelenitő csavar vagy ijen sokat kell szorakozni mire jo a viz?
Egy újabb amatőr kérdés: ha egy Leo Vince vagy más kipufogót szeretnék a gyári helyett, akkor lehet pl csak a hangtompító részt cserélni vagy mindent kell?

Emígy van valakinek eladó LV vagy Arrow, stb kipuff RS50-re (jó állapotban), 2004-es motor.
Köszönöm! DID vagy IRIS, ezek szerint mindegy, mindkettő megfelel minőségben. Láttam, hogy vannak erősített (persze drágább) láncok, azok mivel tudnak többet, megérik a magasabb árat?
Lánckeréknél érdemes eltérni a gyári mérettől (gyári a motor, semmi tuning) vagy jobb maradni az eredeti méreteknél? Szerintem nekem a gyorsulás, normál értékek között, fontosabb, mint hogy 10km-vel gyorsabban menjen a járgány. A Mecsek körül hajtom (majd), a városban is elég sok az emelkedő:)
Köszönöm!
DID vagy IRIS láncot vegyél ezek a legjobbak szerintem.


az erre szakosodott boltokban ha veszed megmondod az évjáratot és a tíupst és adják a kezedbe a láncot ami biztos elég hosszú lesz lehet pár szemet ki kell venned hogy rendesen tudj majd feszességet állítani.
Tudnátok, kérlek, segíteni az alábbi hozzászólásom alapján?
Melyik gyártótól (és hány szemes) láncot érdemes megvenni, ami minőségben is megfelelő, lánckerék is érdekelne. RS 50 2004-es (1999). Köszönöm!
Erre gondoltál? Benne van a kapcsoló is.
ms1964@freemail.hu