Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szépek! De nekem a konzol kellene ami felfogja ezeket illetve a fékkart, a jobb oldaliról lenne szó. Az esetleg nem lenne?
Küldök majd képet, ha a freemail végre újra elindul.
Sziasztok!
kérdéseim a következőek lennének: gyári gyújtás korlátozza e a fordulatot? ha igen akkor hogyan? és meg lehet e szüntetni? a másik kérdésem pedig hogy ami van a cdi-n testkábel, az nekem le volt vágva de én visszakötöttem, az számít e valamit?
válaszokat előre is köszönöm.
elküldtem a képeket
Bizony az elfogy róla idővel. Viszont lehet hónoltatni, ha még kiadja, és nem annyira gatya.
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy létezik e olyan hogy a nikaszilos henger "elkopik" vagy lekopik róla a nikaszil réteg?
Mert most vettem a hengerbe új dugattyút és még így sem akar 8000 fölé pörögni.
Valaki valamit tud erről?
Köszi
Generic trigger blokkot keresek..nemtudja valaki hogy hol lehet venni null kilóméteres blokkot?! akár magyarországon akár az ausztriai bolt is érdekel..
30 605 6883 gabor8181@freemail.hu
Arról kérnék képet ide: rozor15@citromail.hu Előre is köszönöm életet mentenél ha felmegy az enyémre :)
Nem, sajnos nekem nem a hátsók kellenek :/ Azért köszi!
Helló!
Esetleg valakinek nincs jó állapotú gilardoni 1-esre való hengerfej eladó?
Ha valakinek lenne küldene képet róla, és árat.
Köszönöm
Van lábtartóm, első is.
ez jó? Csak a hátsók vannak meg.
ide írj, ha kell:
ms1964@freemail.hu
Üdv! Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy hol tudok venni aprilia rs 50 hez egy lábtartó konzolt? Bontott is érdekelne ha valakinek van :)
Előre is köszönöm :)
ÁÁÁÁÁÁÁ köszi :)


már csak az árát kellene összeszedni valahogy! :)
Miért kellene látatlanba? Körbe tudom fotózni neked. Pontosan nem tudom hány km-es a henger, mert tavaly vettem a motort, de működött rendesen vele, az biztos, hogy fúrni kell. Nekem csak a helyet foglalja, csak felajánlottam a lehetőséget. Ezért nem is hirdetem sehol, ha nem kell senkinek, megtartom tartaléknak. Ha érdekel, nemezis59@hotmail.com.
Üdv.
Mondjuk így láthatatlanban nem akarok hengereket vásárolni , de azért érdekelne. hány kilóméter van benne , és árat is mondj légyszives?! Köszi
nagyon faszán néz ki
http://www.youtube.com/watch?v...

na kellene nekem egy ilyen :D
Szia, ha gondolod, nekem van rá egy hengerem, ami még simán fúrható, alapméretes, plusz hengerfej is van hozzá. Gyári minarelli henger.
Csak a fóliát vettem meg, magam ragasztottam fel, így volt 12-ben, de szerintem megérte.
A kereskedők szolgáltatók egy része csak a saját érdekeit veszi figyelembe. Jobb egy egészséges tartózkodással viseltetni irányukban. Megmérted, megnézted a hengert? Méretben van olyan állapot amikor már tényleg egyszerűbb másik hengert venni. De azért jobb mérni előtte.
Üdv!
Tanácsotokat és a véleményeteket szeretném kérni .
Van egy Rs50 -en 1999 évjárat. Elég gyengének tűnt így rászántam magam a felújjításra , dugó stb. Viszont a henger el lett víve hónoltatni és a csávóka nem jósol sok jót... Ha netalántán netudná megcsinálni , akkor miben gondolkozzak ? Vegyek rá ismét 0-es hengert vagy próbélkozzak a 70-essel ? Mondjuk az neccesebb mert karbit is kellene rá venni + főtengelyt meg egy két dolgot. Mondjuk reménykedem h meglehet hónoltatni és nem lesz problem , de mi van ha nem ?!
Ti mit tennétek , vagy mi lenne a helyes ? Köszi dv.
mibe fájt ha nem titok
okés akkor van benne.