Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok
Valakit nem érdekel esetleg egy kb. 3 km-t futott, szóval teljesen új, nikaszilos hengerbe való METEOR dugattyú gyűrűkkel csapszeggel zégerekkel, dobozában?
Méret: 40.3 / G (=40.31)
75w 90 fulszintetikus 8 dl én kasztrolt raktam most bele de mindenki másra eskűszik
helló van egy aprilia rs-em és érdekelne a km meghajtó csiga hogy mennyi lenne és hogy jó-e nem sérült e-mail:farago_gergo@freemail.hu
Üdv srácok! Tegnap kicseréltem a teleszkópban a szimeringet, kicsit eresztett már, az lenne a kérdésem, hogy nem tudjátok mennyi cm3 olaj kell bele? Vagy így érzésre csináljam? :D Másik dolog, eléggé elkezdett csattogni a blokk jobb oldalán (asszem itt műxik a kuplung, még nem szedtem szét), gondolom annak olajban kéne futnia, de nem sok minden van benne! Ide milyen olaj kellene és mennyi? Köszi előre is a válaszokat :) Ja 98-as szívlámpás Rs :)
Sokminden lehet.Nem tudom hogy mióta van nálad a moci korábban volt e már ilyen tünete.De szerintem a karbi környékén kellene kezdeni.Lehet kivették a folytást és nem lett hozzá fuvókázva a moci.Én is jártam már igy nem egy-kettövel.De az is lehet túl sok a levegö kevés a benzin esetleg túl nagy az elsö lánckerék mindezekhez stb.
Üdv mindenkinek! Tudna nekem valaki segíteni? egy 2007-es rs 50-em van és olyan problémám van vele, hogy a motor 6. sebességben nem bír menni, mihelyst felváltok csak esik a fordulat. kompresszió jó benne és nincs más ötletem hibára.

Előre is köszönöm!
Hoppá, az lemaradt, sorry:)
2004-es (vagyis az 1999-es modell).
Egy évjárat nem lenne hátrány!
Helló mindenki !
Aprilia Rs 50 2002-es évjárathoz való Plexit tud nekem valaki ?
Sziasztok!
Tegnap óta boldog RS 50-es tulaj vagyok:) Nagyon tetszik a járgány, élvezet vele valóban a motorozás, megy is szépen.
A gumik sajnos cserések, és valószínű hogy a lánc és lánckereket is, de akkor már a két fékbetétet is lecserélném.
Kérdésem, hogy milyen fékbetét kell bele, melyik gyártmány az ajánlott, és hol tudom megvenni (első és hátsó is kell).
Láncot (láncszettet) hol találok legjobb áron?
Köszönet!
Hellosztok!
Eladóvá vált vagy cserélhetövé a szeretett motorom! Egy 70-es aprilia rs.
Erröl lenne szó:http://www.kepesmotor.hu/april...
Csere: csak Cross motor jöhet szoba 125ös rá fizetéssel is!
Üdv! Aprilia rs50-hez keresek alulra kihajtást! Ami hajtja a km óra spirált! SÜRGŐS! E-mail: wiktorio14@freemail.hu!
Sziasztok!

Valaki nem tudná megmondani a membrán lap méreteit? (Esetleg rajzzal együtt?) Nem akarom szétszedni, de szükségem lenne a méretekre.
Köszi előre is!
Hello valakinek nincs egy jó állapotú gázbowdenje aprilia rs 50 1999-2005 évjáratura?
sokmindenre. először is a robogó meg a váltós 50es nem igazán ugyan az. aztán amit vásárláskor tudsz nézni: a gumik állapota, a fékek állapota, a motorblokk állapota, azon belül: hogyan indul, egyenletes-e az alapjárat szépen húz, jól gyorsul. milyen a hangja és persze kötelező dolgok mint a féklámpa, világítás, index működik ésatöbbiésatöbbi. de szerintem mindenki arra figyel vételkor ami fontos neki. kérdezni kérdezhetsz akármit úgyse volt széthajtva a motor és úgyis csak 3litert eszik és megy 120at mindenhol és soha nem állt meg a tulaj alatt és nem törte szét. aprilia robogóért meg az sr-t nézegesd, ne az rs-t. :)
Sziasztok! Robogót szeretnék venni, de fogalalmam sincs hogy mire kell figyelni ha használtan veszek. Miket kell megkérdeznem meg ilyesmi. Tudna valaki segíteni ebben? Esetleg Nógrád Megyén belül valakinek elado Aprilia robogója? :)
nincs valakinek szép állapotú végdobja? már sok helyen néztem, de nem találok semmi jót. vagy valami jó bontó veszprém megyében vagy zalában?
Császtok Srácok!
Egy kérdéssel fordulnák hozzátok: esetleg nem lenne valakinek aprilia rs 50-re (97-es elöl szivlámpás "darázs seggü") komplet elsö fék felsö konzol fék karal eggyüt? legjobb lenne ha tolna megyében lenne mert sürgös lenne nem akarnám nagyon a postát várni!
Elöre is kösz
Csácsá
Üdv mindenki!

Ha valakit érdekel új 110/80-17-es hátsó gumi írjon emailt! bartakrisz22@freemail.hu
írj ide, és megbeszéljük: ms1964@freemail.hu
valakit érdekel rs fejidom és 2 oldalidom? gyönyörü festésüek!
az ára 20e
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Mennyit kersz ertuk?
Igen ezek! Ezek hányas évjáratú motorról lettek leszedve? Egy 2002-esre vajon passzol?
ja, ezek?
Minarelli am3/5 blokkhoz jó állapotú főtengely és nicasilos henger eladó! A hengerhez megegyezés alapján dugót is tudok adni.
érd.: polyakjeno@postafiok.hu
06306436137