Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csáó! Kecskeméti vagy? én is illteve nem de majdnem! Vidd el az arizónához! tudod h hol van?
www.italmondo.hu per pill lehet szar az oldal de lehet jó lesz vmikor
Húú! Mégsincs rende minden! segítsetek! a kerekem szarul állt, ferdén! Nem volt a csavar rendesen meghúzva ott hátul a vázban! a kerék biztos mozgott is! Na szal a fékpofát kikoptatta úgy, és mot visszaállítottam a kereket, mert leesett a láncom! Folyamatosan fog a fék! lehet állítani a fékpofán?
Amúgy én a mocival jól megszívtam! A váz 4 cm-rel el volt mozdulva + levettek a gépről szinte egy teljes évet! Erre úgy jöttem rá, hogy találkoztam egy autóval és a karosszérialakatosom mondta, hogy ez rossz volt régebben is! De mostmár jó minden!
Rs ata!

tényleg köszi a tanácsot! webhelyet tudsz ajánlani, ahonnan ilyen cucokat be is lehet szerezni? A kipufogód hangja ugyanolyan, vagy jóval mélyebb?
Először is köszi a tanácsokat! Itt helyben, Kecsón találtam! Mákom volt! 320 000-ért! Idén vettem, szerintem elég olcsó volt!
Ilyen szimóm van nekem is eladó!!!fiatalabb
(simson sr50)
haverom 35é adta el és szépen is müködött
Srácok találtam egy egészen olcsó RS 50 www.motor.hu/motor_vpage.jsp?i...
nem hiszem mert sokat használom meg télen inkább azzal fogok járkálni,talán majd jövö nyáron mert lehet leteszem majd 125re és kell majd a pénz,persze ha majd érdekel akkor is
zola barátom nem adod el a simót?
nekem 75cc és 42ezer volt
Hány ccmes a hengered? és te mennyiért vetted?
ja és akkor elöre tegyél 13 vagy 14es lánckereket
na csá elöször kipuval kezd! 50-60ezer közt van én giannellit vagy arrowt ajánlok! utána meg henger karbi! de kipud legyen mert anélkül fos az egész! karbi 30ezer henger max 50
igen,112be volt asszem pontosan a tuningja 10-9sec alatt van 100on 130körülvan a vége.
Te mennyit akarsz rásszánni a mocira? Mennyiért vetted és hol?
Kinek volt 120000-ba? rs atának?
Háát, ha rendesen behajolok, 100-at megy! Kecskeméti vagyok!
neki 120,000ba volt és kicsit durva lett a mocc
Tuning témáról kérdezd Rs atát
Amúgy fasza a mocid Mennyit megy?
hy!merre laksz?
Sziasztok!

Nekem is van egy RS-em, 2003-as! Tuningolni szeretném a télen! Tudnátok mondani webhelyeket, ahol tuning cuccok vannak? Nagyon kellene! Ja, és aki tuningolta már a gépét, az írjon az eredményről(meg az árrol is)! Köszi!
Új képekkel bővült az adatlapom 2 romettes kép